• Головна
  • "Дорога вже безпечна": на Тернопільщині полагодили кладку через річку Збруч, яку обговорювала вся Україна (ФОТО)
10:07, 10 листопада 2019 р.

"Дорога вже безпечна": на Тернопільщині полагодили кладку через річку Збруч, яку обговорювала вся Україна (ФОТО)

Місяць тому у найвіддаленішому селі Чортківського району – Зеленій, де під час буревію стара верба обірвала кладку через Збруч, яка для сільчан має стратегічне значення.

"Дорога життя" – саме так іменують її зеленяни. На протилежному березі річки – у хмельницькій Зеленій знаходиться магазин. Звідти приїздять до переправи забирати у людей молоко на переробку. Та найбільшу прикрість мала від цього 12-річна дівчинка – Валя Курчаба, котра щодня ходить до школи у Шидлівці в сусідню область з небезпекою зірватися зі зламаної кладки у глибоку річку.

Як інформує "Чортків сіті" з посиланням на повідомлення Коцюбинчицького сільського голови Андрія Слободяна (до Коцюбинчицької сільради належить Зелена),  він мав розмову із першим заступником голови Чортківської райдержадміністрації Іваном Заболотним. Останній зв’язався із аграрієм Дмитром Слободяном, котрий тут орендує паї.

Той приїхав на місце, вивчив ситуацію. Наступного дня пригнав трактора з маніту, прислав працівників господарства. За допомогою техніки натягнули кладку і надійно закріпили троси в землі. Активно допомагали в цьому й самі сільчани, більшість з яких пенсіонери. Підприємець також виділив будматеріали, щоб поновити вихід на кладку. Тож війт просив подякувати виконуючому обов’язки керівника району Іванові Заболотному та добродію Дмитру Слободяну у вирішенні проблематичної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кладка #Збруч #Тернопільщина

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...