• Головна
  • Як вибрати зволожувач повітря?
Реклама
21:31, 5 листопада 2019 р.

Як вибрати зволожувач повітря?

Реклама
Картинки по запросу Як вибрати зволожувач повітря?

Картинки по запросу Як вибрати зволожувач повітря?

Сухе повітря в поєднанні з високою концентрацією домішок є ефективним збудником назофарингіту та ряду інших недуг. Крім очищувачів повітря в опалювальний сезон, також варто використовувати зволожувачі повітря https://infrance.kiev.ua/. Як правильно вибрати пристрій і на що звернути увагу?

Традиційний зволожувач повітря

Краща альтернатива мокрому рушнику. Його перевагою є низька ціна, недолік - низька ефективність. Це просто ємність з водою, щоб повісити на радіатор. Зазвичай він виготовляється з кераміки або металу. Принцип його роботи простий: під впливом тепла рідина випаровується і зволожує повітря. Цей тип «обладнання» доступний і оскільки він не споживає електроенергію, практично кожен може собі це дозволити. Він також займає мало місця, тому підходить для невеликих приміщень. Однак його ефективність обмежена і в холодніші дні, коли вологість у приміщеннях опускається значно нижче норми, традиційний зволожувач повітря може не вирішити завдання.

Паровий зволожувач повітря

Це електричний еквівалент традиційного зволожувача. Прилад нагріває воду, яка випаровується і підвищує вологість у приміщенні. Пар в камері, перш ніж викинути назовні, досягає температури до 120 градусів. В результаті зволожувач повітря може трохи підвищити температуру в меншому приміщенні, що є скоріше перевагою взимку. Крім того, зволожувач повітря можна також використовувати для інгаляцій, наприклад, у разі запалення дихальних шляхів. Однак пристрій становить певний ризик для дітей. Ще одним недоліком парових зволожувачів повітря є їх енергоспоживання та відносно низький ККД. Вони споживають втричі більше енергії, ніж ультразвукові зволожувачі повітря з аналогічними параметрами зволоження повітря. Однак ціна говорить на їх користь. 

Випарний зволожувач повітря

Назва вказує на аналогічний механізм, як у випадку з паровим зволожувачем повітря (випаровування - це просто «розумніший» термін для випаровування), але принцип роботи пристроїв інший. Випарювальні зволожувачі не нагрівають воду. Замість обігрівачів вони оснащені вентилятором і спеціальним килимом. Прилад затягує повітря, яке зволожується, пропускаючи через килимок, а потім випромінює його у вигляді водяної пари, невидимої неозброєним оком. Умовою безперебійної роботи цього виду обладнання є відповідна температура повітря в приміщенні - вона не повинна бути нижче 20 градусів Цельсія. Випарювальні зволожувачі повітря також можна використовувати в ароматерапії - деякі моделі містять спеціальні лотки для ароматизаторів. Ці пристрої характеризуються енергоефективністю (енергоспоживання близько 60 Вт) і більш високим ККД, ніж парові зволожувачі повітря. Однак вони генерують шум, який може дратувати деяких людей, хоча новіші моделі тихіші. Крім того, цей тип обладнання дорожчий, ніж традиційні зволожувачі повітря. 

Ультразвуковий зволожувач повітря

Це найбільш технологічний тип зволожувача повітря. Він використовує ультразвукові хвилі для розщеплення частинок води, створюючи, таким чином, туман. Водні частинки, розпорошені у повітрі, не тільки зволожують повітря, але і зв’язують частинки пилу, тютюновий дим та інші потенційно шкідливі летючі речовини. Таким чином, ультразвуковий зволожувач сприяє як очищенню повітря, так і усуненню запахів. Пристрої такого типу зазвичай оснащуються програмістами та контролерами для встановлення найважливіших параметрів, а також гігрометрами, що дозволяють контролювати вологість. Більшість моделей також пропонують вибір між теплим і прохолодним туманом. Ультразвукові зволожувачі характеризуються значно більшою енергоефективністю, ніж парові моделі, а також безшумною роботою. Мінусом є вища ціна та необхідність заміни чи очищення фільтрів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Шокуючий симптом з'являється у інфікованих в горлі, почалися фатальні страждання": лікарка про ознаки штаму "Омікрон"
"Обманює природній імунітет і валить з ніг здорових, вся країна опиниться у червоній зоні": лікар про ознаки штаму "Омікрон"
"Злочин у центрі Тернополя": поліцейські розшукують підозрювану у зухвалому злодіянні (ВІДЕО)
Жахлива ДТП на Тернопільщині: автомобіль на смерть збив пішохода, з'явилися фото з місця трагедії (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...