Телемедицина в Україні - медична реформа

Телемедицина в Україні - медична реформа

Телемедицина є швидкозростаючим сегментом охорони здоров'я. Завдяки такій технології можна віддалено отримати консультацію медичного працівника, не виходячи з дому. При таких умовах людина економить свій час і сили, що особливо актуально для жителів села.

Все частіше про телемедицину почали говорити в Україні. Фахівці стверджують, що за допомогою даної технології можна підвищити якість життя людей і знизити показник смертності.

Телемедицина в Україні

У 2017 році почали говорити про телемедицину на державному рівні. Президентом України було подано законопроект «Про підвищення доступності та ефективності медичного обслуговування в сільській місцевості». У документі чітко описані особливості телемедицини - де і як її застосовувати. Основний акцент зроблено на впровадження сучасної технології медичного обслуговування в сільській місцевості. Закон прийняли оперативно - за кілька місяців.

Основна мета телемедицини - це надати віддалену професійну медичну консультацію пацієнтам. При таких умовах не потрібно стояти в довгих чергах і чекати прийому, контактувати з хворими. Ви поїхали жити або відпочити в іншу країну? Отримати консультацію свого лікаря - це не проблема. Для цього знадобиться лише доступ до інтернету.

Завдяки телемедицині є можливість скоротити кількість візитів до лікаря. Доктор може в онлайн режимі зібрати анамнез і відправити на аналізи.

Лікарі стверджують, що більше половини консультацій з доктором - це повторні консультації. Їх можна провести в віддаленому режимі.

Lekaris. com - платформа для зв'язку пацієнтів з лікарями

До основних переваг співпраці з нами можна віднести:

 1. За допомогою даного сервісу є можливість отримати консультацію кваліфікованого медичного працівника.

 2. Лікарі допоможуть розшифрувати результати медичного дослідження.

 3. Досвідчені фахівці підберуть відповідний лікарський препарат для лікування.

До додаткових плюсів використання Lekaris можна віднести:

 • спілкування з лікарем на відстані;

 • в домашніх умовах можна отримати консультацію лікаря;

 • вся інформація конфіденційна;

 • пацієнт зберігає контакти своїх лікарів.

Крім того, Ви будете в курсі медичних новин та отримаєте рекомендації щодо профілактики захворювань. Для медичних працівників сервіс відкриває такі можливості:

 • доступ до медичних новин;

 • моніторинг здоров'я пацієнта;

 • активне структуроване спілкування з пацієнтами;

 • розміщення авторських публікацій на нашому сервісі.

Оплата на послуги залежить від досвіду і формату комунікації. Хочете забезпечити збереження свого здоров'я? Реєструйтеся на сайті вже зараз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі