• Головна
  • Витягнув гроші з кишені: злодій збагатився за рахунок тернополянки
13:27, 16 січня 2020 р.

Витягнув гроші з кишені: злодій збагатився за рахунок тернополянки

Майже 1000 гривень зникло з гаманця жительки обласного центру. З проханням розшукати зловмисника, жінка звернулася до працівників Тернопільського відділу поліції.
Потерпіла розповіла, що стала жертвою зловмисника в приміщенні одного із навчальних закладів. Вона здала верхній одяг в гардеробну, а в кишені залишила гаманець з готівкою. Згодом повернувшись, жінка виявила відсутність готівки.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що злочин вчинив місцевий мешканець 1993 року народження. У скоєному злочині він зізнався.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гроші #гардероб

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...