• Головна
  • Обірвалося життя знаного викладача тернопільського університету (ФОТО)
10:45, 26 лютого 2020 р.

Обірвалося життя знаного викладача тернопільського університету (ФОТО)

Обірвалося життя знаного викладача тернопільського університету (ФОТО)

Сумну звістку повідомили мешканцям Тернополя працівники кафедри ботаніки та зоології ТНПУ.

На сторінці кафедри у мережі Фейсбук з'явився допис зі скорботною новиною про те, що обірвалося життя знаного викладача.

"Колектив хіміко-біологічного факультету з сумом та почуттям глибокої скорботи повідомляє, що 24 лютого 2020 року на 77 році помер доктор с.-г. наук, професор, колишній завідувач кафедри ботаніки та зоології Кваша Василь Іванович.

Працівники та студенти факультету з великим сумом прощаються зі своїм колегою та викладачем. Світла пам'ять про відомого зоолога, науковця, талановиту, добру і працьовиту людину надовго збережеться у серцях тих, хто його знав і працював з ним...",- ідеться у повідомленні.

Обірвалося життя знаного викладача тернопільського університету (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Помер_викладач #Тернопіль
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення