• Головна
  • Хто з тернополян отримає знижку на “комуналку”?
21:01, 29 лютого 2020 р.

Хто з тернополян отримає знижку на “комуналку”?

Знижку на «комуналку» можуть отримати жителі Тернопільщини, які мають право на пільги.

Зокрема, це стосується учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, багатодітних родин, чорнобильців, одиноких громадян.

Відтепер є можливість отримувати пільги готівкою, – зазначає директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Втім, для цього необхідно написати відповідну заяву у місцевих управліннях соцзахисту.

«Можу стверджувати, що реформа монетизації пільг успішна. Оскільки до жовтня 2019-го року пільгу нараховували надавачі послуг, тобто держава покладала на надавачів послуг різної форми власності нарахування пільг, хоча ця функція державна. З першого жовтня 2019-го року цю функцію нарахування пільг перейняли місцеві управління соціального захисту. Це збільшило розмір пільг, тому що управління соцзахисту надає їх у максимальному розмірі. Людина, яка отримує готівкою пільгу, може економити».

У Тернополі за пільгами готівкою минулого місяця звернулося більше тисячі людей, пише зз. Інформацію щодо призначення пільги надають в управлінні соціального захисту населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #"комуналка" #пільги
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення