• Головна
  • У Тернополі раптово помер відомий лікар-онкохірург (ФОТО)
17:01, 2 березня 2020 р.

У Тернополі раптово помер відомий лікар-онкохірург (ФОТО)

У Тернополі раптово помер відомий лікар-онкохірург (ФОТО)

Трагічна подія сталася сьогодні (2 березня) у Тернополі: обірвалося життя знаного тернопільського лікаря і викладача.

Як повідомляє "Галас", на 84 році життя помер лікар-онкохірург Мороз Геннадій Сергійович.

Геннадій Морз був доктором медичних наук, професором кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Як повідомляється, Геннадій Сергійович закінчив Мінський медичний інститут (1960). 1960 року скерований на роботу у відомчу залізничну лікарню Міністерства шляхів сполучення.

1960—1963 — хірург-онколог у м. Волоґда. 1962 року пройшов спеціалізацію з онкології в Запорізькому інституті вдосконалення лікарів.

1965 року — одружився. 1966 року — захистив кандидатську дисертацію в Дніпропетровську. 1976 року захистив докторську дисертацію на тему: "Злокачественные новообразования у лиц, подвергавшихся профессиональному облучению".

1967—1983 рр. молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник Інституту біофізики Міністерства охорони здоров'я СРСР у м. Челябінськ (нині обидва — РФ). Від 1983 — в ТДМІ (нині ТДМУ): завідувач кафедри онкології, від 1994 — професор кафедри онкології, рентгенології та медичної радіології.

Розробляв і впроваджував методи раннньої діагностики злоякісних пухлин (особливо радіоімунологічних) та лікування (лімфосорбція, гемосорбція) онкохворих.

У Тернополі раптово помер відомий лікар-онкохірург (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Онкохірур_помер #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...