• Головна
  • Двом іноземцям на Тернопільщині довелося примусово покидати країну
14:15, 6 березня 2020 р.

Двом іноземцям на Тернопільщині довелося примусово покидати країну

5 березня міграційники виконали рішення суду щодо видворення з України 35-річного громадянина Азербайджану. Іноземець прибув в нашу країну з приватною метою за умовами безвізу, але не дотримався дозволених термінів перебування.

Посадові особи міграційної служби виявили порушника під час відпрацювання обласного центру і, відповідно до вимог законодавства, склали щодо нього адмінпротокол за статтею 203 КУпАП та прийняли рішення про примусове повернення в країну походження.

Коли і цією вимогою чоловік знехтував, Управління міграційної служби з вернулось до суду з позовом про його видворення.

Кількома днями раніше через тривале порушення міграційного законодавства Україну довелось примусово покинути і 45-річній громадянці Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #іноземці #видворення

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...