• Головна
  • Жителька Тернопільщини обурена тим, на що збирають кошти з пацієнтів в райлікарнях
11:03, 13 березня 2020 р.

Жителька Тернопільщини обурена тим, на що збирають кошти з пацієнтів в райлікарнях

Оксана Жмака здивована, що райлікарні не забезпечені навіть папером, на якому людям друкують інформацію про результати аналізів.

Відповідно на папір з людей теж збирають кошти.

Про це жінка написала в Фейсбуці у групі «Моя Лановеччина».

Вона переконана, що це є результатом недолугості чиновників РДА, яких треба звільняти в першу чергу, ніж закривати районну лікарню.

«Не люблю дискутувати про нашу Лановецьку районну лікарню, але як жителька, хочу щоб вона залишилась і надалі. Чудово розумію, що ці одиничні нарікання людей, які періодично з'являються у соцмережах є не надуманими і реальними. Знаю, що за все потрібно платити, але потрібно і межу якусь мати. Коли сьогодні взяли 2 ГРИВНІ за те, щоб відрукувати результати аналізів, які їм прийшли на електронку, які аж помістились на половину стандартного аркуша, то це вже занадто. І справа зовсім не в тих двох гривнях, я з ними не розбагатію... Справа зовсім в іншому...Я не хочу вірити в те, що керівництво лікарні зверталось про виділення коштів для придбання паперу, а їх не виділили... Я не можу зрозуміти для чого нам районна державна адміністрація і районна рада??? Для чого такі величезні кошти йдуть на їх утримання, коли вони не спроможні навіть папером забезпечити лікарню??? Адже якщо їх ліквідують, то ми навіть цього не відчуєм. А от коли закриють лікарню, то це відчують всі...", – написала жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #кошти #аналізи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...