• Головна
  • Тернопільських заробітчан не зупиняють карантин та небезпечна хвороба (ФОТОФАКТ)
17:01, 13 березня 2020 р.

Тернопільських заробітчан не зупиняють карантин та небезпечна хвороба (ФОТОФАКТ)

Попри небезпечний коронавірус, карантинні заходи та масову паніку в Польщі тернопільські заробітчани продовжують виїжджати на заробітки. Так, під польськими банками у Файному знову черги на кілька десятків метрів. Пише Терен.

Сьогодні люди вже кілька годин стоять в черзі, аби заплатити візовий збір. Заробітчан не лякають можливі наслідки поїздки.

– Тут коронавірус, там коронавірус, від нього ніде не сховаєшся, а сім’ю годувати треба, – розповідає мешканець Теребовлянщини Петро Явний. – Я вже другий день приїжджаю, аби оплатити збір. Надіюсь, сьогодні встигну, бо до Великодня таки планую заробити грошей.

На зауваження про карантин та закриття кордонів люди лише сміються.

– А що, тільки один пункт пропуску? У перевізників все «на льоту». Та й зараз поляки піднімають зарплати. Плюс 2-3 злотих за годину лишніми не бувають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #польща #банк
Останні новини
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
"Ці 3 професії почали гарячково цікавити ТЦК, фахівців будь-якого віку шукають усюди": їх ждуть повістки і мобілізація
Оголошення