• Головна
  • "Поки ще не пізно": лікар закликає терміново закрити в Тернополі бари, церкви і навіть ринки
20:33, 15 березня 2020 р.

"Поки ще не пізно": лікар закликає терміново закрити в Тернополі бари, церкви і навіть ринки

"Поки ще не пізно": лікар закликає терміново закрити в Тернополі бари, церкви і навіть ринки

Радник міністра МВС Михайло Апостол розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці поради тернопільського педіатра, які той надіслав йому, аби попередити потенційні плачевні наслідки.

У своєму дописі Апостол висловив сподівання, що місцева влада у Тернополі дослухається до слів лікаря і зробить правильні висновки.

"КРИК ДУШІ молодого лікаря-педіатра із Тернопільщини про пандемію. Подам в оригіналі,пропущу тільки те,чому до мене звернувся і кому б я мав це доповісти,хоча і так всім зрозуміло,адже вважаю,що дана ситуація- це відзеркалення ситуації у всій державі. Дуже надіюся,що також почитають представники місцевої влади,якщо вони є ще на місці.

ОТЖЕ:«На даному етапі ми маємо тиждень переваги над Німеччиною і 2 тижні над Італією! Чим скорше наглухо закриють всі міста і села, чим суворіші будуть обмеження тим менше людей помре!!! Але треба сувору ізоляцію вводити вже ЗАРАЗ!!!!Що я пропоную:

1. Максимально посилити карантинні заходи,вплоть до заборони людям виходити на вулиці.

2. Так,як я лікар терапевт,який обслуговує завод Боднетце(а там працює вся область), я пропоную закрити завод Борднетце і всі інші великі заводи, які не мають стратегічного значення, на карантин; (провести постанову через РНБО чи якось інакше я не знаю,але це треба зробити якнайшвидше!!!)

3.На підприємствах стратегічного значення ввести температурний контроль - в ідеалі використовувати термотермометри як в Китаї. Всіх хто має підвищену температуру до роботи не допускати і ізольовувати.

4. дати 2 дні на закупку харчів на ринках і після того закрити всі ринки на карантин! В супермаркетах встановити значні обмеження подібно до Італії ( в ідеалі я би пропонував зробити віконечка по типу аптек чи цілодобових магазинів, щоб люди не перебували в закритих приміщеннях.Створити блокпости на всіх в'їздах і виїздах з Тернополя бажано з онлайн доступом де перевіряти мету в'їзду і виїзду абсолютно всіх транспортних засобів.

5. З завтрашнього дня закрити всі бари, ресторани, перукарні, спортзали ,звернутися до священнослужителів і Богослужіння проводити онлайн.

6. Слідкувати щоб добре працювало кабельне і інтернет бо люди вдома зійдуть з розуму.

Тепер на рахунок медзакладів:

1. Хворі пацієнти з гарячкою не повинні пересуватися ні в яких транспортних засобах крім швидких .

2. Потрібно максимально укомплектувати бригади швидких персоналом, навчити його як поводитися. Всі швидкі мають бути забезпечені костюмами,на КОЖНИЙ виїзд персонал швидких має видати як на випадок коронавірусу!!!

3. За вихідні МІНІМУМ одну лікарню потрібно переобладнати як лікарню для прийому ТІЛЬКИ ХВОРИХ З ГАРЯЧКОЮ( в ідеалі не тільки інфекційне відділення а всю першу лікарню щоб був доступ до кисню. Відмінити всі планові операції. Закрити приватні медичні центри а лікарів звідти перевести на державну службу(щоб люди не йшли в приватні клініки і не розносили вірусу).В першій лікарні забезпечити ВЕСЬ ПЕРСОНАЛ засобами індивідуального захисту , створити сортувальну площадку де всіх пацієнтів сортувати залежно від важкості перебігу.Максимально швидко переобладнати всі відділення лікарні в напівбоксові та боксові, максимально обмежити доступ сторонніх людей.

4. Всі пацієнти повинні мати телефонний зв'язок зі своїм сімейним лікарем з можливістю відкриття дистанційного лікарняного листка. Лікар має бути навчений коли відправляти пацієнта в стаціонар а коли залишати вдома. Максимальну кількість пацієнтів треба консультувати дистанційно!Пацієнти в домашніх умовах повинні максимально самоізолюватись відінших членів родини(власна тарілка чашка рушкик часте провітрювання викор деззасобів...) В ідеалі пацієнт повинен перебувати в окремій кімнаті...

5. Доступ до всіх рентгенкабінетів в лікарнях повинен бути обмеженим. Відмінити всі профілактичні флюорографії. Флюорографії і КТ проводити тільки хворим пацієнтам.Рентгенпрацівники повинні бути максимально захищені.

6. Створити стратегічний запас ліків в лікарні і продуктів харчування. В ідеалі створити такі умови щоб в період епідемії лікарі стаціонару віддихали в певних приміщеннях лікарні і не йшли до дому. Те саме стосується і медсестер. Підвищити оплату праці медпрацівникам бо за 4 тисячі половина з них не вийде на роботу.»

Ось такі слова лікаря,а ми легковажимо», написав Апостол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #заходи #лікар

Коментарі

Оголошення
live comments feed...