• Головна
  • Через загрозу коронавірусу Тернопіль покидають волонтери "Корпусу Миру" (ФОТО)
16:31, 17 березня 2020 р.

Через загрозу коронавірусу Тернопіль покидають волонтери "Корпусу Миру" (ФОТО)

Через поширення коронавірусу тимчасово припиняє свою роботу за волонтерським спрямуванням організація "Корпус Миру". Тож усіх волонтерів, які є в інших країнах, зобов’язують повернутись до США.

Як повідомляє "Терен", втратять можливість допомоги американців і в Тернополі, де працювали цьогоріч волонтери у педагогічному університеті та у бібліотеці для молоді.

"Так, як COVID-19 продовжує поширюватись і міжнародні поїздки стають більш і більш важкими у здійсненні, ми хочемо запобігти ситуації, коли волонтери уже зовсім не зможуть залишити країни, де працюють",– зауважив директор організації Джоді Ольсен.

Також Джоді Ольсен додав, що коли умови дозволять, діяльність волонтерів відновлять.

Через загрозу коронавірусу Тернопіль покидають волонтери "Корпусу Миру" (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #волонтери #Корпус_Миру #Тернопіль
ТОП новини
"70-річним пенсіонерам сильно збільшать пенсію, але тільки за цієї умови": три групи пенсіонерів одержать великі виплати
"За такою ціною з 1 квітня доведеться платити всім українцям": оприлюднено оновлений тариф на електроенергію
"Мобілізація у 22 роки і раніше": ТЦК збирається мобілізувати цю групу молодих українців, юристи кажуть про помилку
"Оголосили, що тариф на газ із 1 квітня стане таким": українцям доведеться платити за кубометр всю суму
Оголошення