• Головна
  • Карантинні реалії: у Тернополі жінка відмовилася від місця в тролейбусі заради чоловіка (ФОТО)
12:15, 20 березня 2020 р.

Карантинні реалії: у Тернополі жінка відмовилася від місця в тролейбусі заради чоловіка (ФОТО)

Карантинні реалії: у Тернополі жінка відмовилася від місця в тролейбусі заради чоловіка (ФОТО)

Сьогодні журналістка місцева журналістка розповіла про історію, яка трапилась із нею по дорозі на роботу у тернопільському тролейбусі.

Свою розповідь вона опублікувала на порталі Про.те.

"Добираюся сьогодні на роботу. Треба змонтувати сюжет. Чекаю на транспорт десь 15 хвилин. Нарешті до зупинки під’їхав тролейбус. Відчиняються лише передні двері, біля яких кодукторка рахує потенційних пасажирів. Вона у захисній масці.  Водій – також. Першими до салону заходять двоє людей – жінка і чоловік. Обоє невизначеного віку – від 35 до 45. Жінка проходить всередину тролейбуса. Вона уже встигла сісти, а чоловіку перегороджує прохід кондукторка. Каже, що вже є 10 пасажирів. Жінка зривається із сидіння і підбігає до кондукторки.

– Я без нього не поїду, – заперечує. – Не поїду сама!

Ця жінка виглядає розгубленою і переляканою, ніби вона може залишиться сама самісінька у всьому світі. Ніби це не просто середньостатистичний тернопільський тролейбус, а якась велика броньована машина із фантастичного фільму. І наче цей транспорт повезе її не за кілька зупинок, а бозна куди і назавжди.

– Ми хочемо бути разом. – додає вона.

– Ми багато хто зараз хочемо бути разом, але не можемо, – по-філософськи відповіла кондуктор.

Чоловік вийшов першим, а за ним жінка. Я теж відходжу, але кондукторка кличе мене, що можу їхати.

Коли вже тролейбус рушив, я вийняла із сумки навушники і чомусь думала про цю пару. Про те, як можна назвати цей епізод. Історія кохання чи в полоні карантину?

У такі моменти, які настроєво нагадують аколіптичні історії, загострюються справжні емоції і почуття. Люди переставляють цінності місцями. Стають щирішими і більш чуттєвими. Уважніші один до одного.

Ці дні ще більше підкреслюють, що у нашому житті справжнє, а що – поверхневе. Хто для нас є найбільш важливим, за ким сумуємо, якщо розділяють відстані чи обставини.

Мої думки підсилювала романтична музика, яка звучала в навушниках – відома пісня англійською мовою про кохання. З тим і доїхала на роботу" - пише Наталія ЛАЗУКА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #тролейбус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...