• Головна
  • Коли люди зможуть повернуться до звичайного життя після пандемії коронавірусу COVID-19? (ВІДЕО)
19:11, 21 березня 2020 р.

Коли люди зможуть повернуться до звичайного життя після пандемії коронавірусу COVID-19? (ВІДЕО)

Люди зможуть повернуться до звичайного життя після пандемії коронавірусу COVID-19, коли в їхній країні протягом 28 днів не буде зафіксовано жодного нового випадку захворювання.

Таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський, посилаючись на висновки епідеміологів. Відповідний відеоролик з’явився на Youtube-каналі медика, пише Прикарпаття онлайн.

“Більшість епідеміологів сходяться у думці про те, що розслабиться можна буде тоді, коли протягом 28 днів поспіль в країні не буде діагностовано нових випадків захворювання”, – підкреслив лікар. Також, за його словами, важливо те, щоб не було ризику проникнення коронавірусу з-за кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #коронавірус
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
Оголошення