«Чупакабра на Тернопільщині – це абсурд», - каже професор тернопільського педуніверситету Василь Кваша

Чупакабра на Тернопільщині – це абсурд, каже професор та доктор сільськогосподарських наук Василь Кваша. За словами науковця, оскільки немає чітких доказів існування такої тварини, тому відповідно і не можна говорити про це. 

-  Чупакабра – це абсурд. Де в нас тут візьметься така істота що може відривать двері, цвяхи витягувать і пити кров, – каже ДОБІ Василь Кваша. – В наших краях може бути лисиця, вовк, ведмідь, а так то сумніваюсь, що сюди завезли якусь таку істоту. Люди тільки балакають, а реальних фактів немає.

Нагадаємо, що нещодавно у Великій Березовиці невідома тварина подушила декілька десятків курей.

- То он в наших сусідів недалечко на вихідні таке було, – розповідає жителька селища Велика Березовиця пані Валентина. – Кури були порозкидувані і по городі і по курнику, а в ще одного чоловіка то шось 30 курей здохли не своєю смертю.

За словами жінки, на снігу були сліди крові, але тварини домашню птицю не їла, в курей були лише рани на шиї. Люди в селі й гадки не мають, як це могло трапитись, адже якби це була собака голодна, то б курей просто з’їла, тут же ситуація незрозуміла.

- Там і сітка на клітці була розірвана, так що то була якась сильна тварина, не пес, – продовжує пані Валентина. – Нас заспокоюють, кажуть, щоб не панікували, ми й самі не вірили, що то та чупакабра, але тоді що? Що душить тварини? Вчора вона в одних «гостює», а завтра і до нас прийде.

І поки фахівці запевняють, що то був не хто-інший як голодний собака, люди все міцніше закривають домашню птицю та й самі недосипають ночами, щоб в разі чого зловити невідомого звіра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі