Найзавидніші наречені міста Тернополя у 2013 році

Сьогодні усі закохані відзначають найромантичніше свято у році – День Валентина. 14 лютого вважається днем надприбутку усіх подарункових та квіткових крамниць, а особливо завбачливі починають готуватися до цієї події ще за кілька тижнів. Але для того, щоб незабутньо провести цей день, у першу чергу потрібно знайти не подарунок, а свою другу половинку.

Газета "Номер один" вирішила підказати, в яку сторону варто дивитися молодим людям, і підготувала свій рейтинг найбажаніших наречених Тернопілля. Для цього журналісти опитали політиків, чиновників, бізнесменів, спортсменів та митців, а також промоніторили, чиє ім'я у пресі з'являється найчастіше і хто якими здобутками може похизуватися. При відборі кандидатів редакція керувалася кількома критеріями.

По-перше, перспективи та публічність молодої людини, розмір статків, якими володіє сам претендент на "найбажанішого та найбажанішу", або ж його батьки, кар 'єра, і, звісно, краса та врода. Варто зазначити, що "Номер один" вже готувала такий рейтинг у 2011 р. Його учасники у новий перелік "най-най" не потрапили. Таким чином ми дали іншим можливість себе показати. І ще одне: офіційно кандидати не перебувають у шлюбі, однак що робиться у них в серці, ми не можемо знати, тому якщо у когось з них є кохана людина, пропонуємо їй порадіти за те, що її половинка потрапила у цей рейтинг, а для тих, хто перебуває у пошуках, рекомендуємо придивитися пильніше до претендентів.

Одним з найбажаніших наречених нашого рейтингу є старший син екс-міського голови Тернополя та бізнесмена Романа Заставного –Петро Заставний(1993 р. н.). Наразі хлопець здобуває фах юриста у Києві, тому в рідному місті з'являється рідше, однак зв'язків із Тернополем не втрачає. Батько юнака Роман Заставний неодноразово зазначав, що пишається вихованням своїх дітей і тим, що навіть при пильному спостереженні оточуючих вони не дали себе скомпрометувати.

Не був помічений у РАГСі і син ще одного відомого тернополянина – генерального директора ТРЦ "Подоляни" та кандидата на посаду міського голови у 2010 році ВасиляЧубака – Володимир(1988 р. н.). Вперше юнак "засвітився" перед тернополянами під час виборчої кампанії свого батька. Тоді на бігбордах Василь Чубак з'явився в оточенні своєї родини. У свій час Володимир займався сімейною справою – займав посаду у торгово-розважальному комплексі "Подоляни" та ТД "Теркурій".

Ті, хто думає, що зіркаАркадія Войтюка(1989 р.н.) засвітилася на "Х-факторі", глибоко помиляються. Ще до того Аркадій мав чимало прихильників серед тернополян. Зокрема, через свої виступи у команді КВК "V.I.P" та телешоу "Бійцівський клуб". Крім то го, хлопець здобув медичну освіту у ТДМУ ім. І. Горбачевського. Після участі в "Х-факторі" Аркадій розпочав сольну кар'єру.

ПерсонаЮрія Гнатишина(1987 р. н.) відома усім любителям нічного життя. Один з найпопулярніших МС Західної України став таким собі "королем вечірок", без якого не обходиться жодне грандіозне дійство у Тернополі. Крім того, оточуючі відзначають різноманіття талантів хлопця, зокрема, артистичність та співочі здібності. Попри велику концентрацію дівчат на метр квадратний поблизу Юрія, сімейний стан хлопця й досі "неодружений".

Ще одним кандидатом на жіноче серце є син президента футбольного клубу "Нива" Автанділа Мдінарадзе –Сандро(1992 р. н.). Він є гравцем вищезгаданого клубу і має у футбольній кар'єрі певні здобутки. Кажуть, що серце Сандро уже зайняте, однак поки пара не узаконила своїх відносин, хлопець потрапляє у наш рейтинг.

У статусі неодруженого перебуває і молодіжний міський голова ТернополяЛюбомир Шимків(1991 р. н.). Актив не громадське життя Любомир почав ще задовго до свого обрання на посаду молодіжного міського голови. Хлопець є головою "Пласту" в м.Тернополі, у свій час працював керівником прес-служби молодіжної ТМР, редактором пластового часопису "Цвіт України". Хобі Любомира – скрипка, гітара й екстремальні види спорту.

Не був помічений у РАГСі і депутат обласної ради та перспективний політик Роман Навроцький (1982 р. н.). Тривалий час Роман очолює тернопільську міську організацію ВО "Свобоода". У його послужному списку і викладацька діяльність, і діяльність у приватних структура. Зараз у біографії політика зазначено, що з 2010 року він є приватним підприємцем.

Ще одним завидним нареченим Тернополя є власкор інформаційного агентства УНІАН Андрій Вацик (1976 р. н.). Та кож чоловік відомий за своїми критичними публікаціями і в інших відомих видання.

Досі у холостяках ходить ще один представник футбольного Тернополя – гравець ФК "Тернопіль" Степан Клекот(1986 р. н.). Перспективний і багатообіцяючий спортсмен є випускником ТНПУ ім. В.Гнатюка. У свій час виступав за "Динамо" (м.Хмельницький) та "Гірник-Спорт" (м.Комсомольськ).

Також до числа найбажаніших наречених Тернопілля входить громадсько-політичний діяч, підприємець Володимир Якимів (1976 р. н.). У минулому – депутат Бережанської міської ради. Зараз очолює громадську організацію "Рідне місто". Також Володимир є співвласником ТОВ "Мегаком" (м.Бережани), яке займається підключенням інтернету, хостингом, розробкою сайтів.

Що ж до дівчат, то тут Тернопільщина також має чим похизуватися. Як то кажуть, красуні, спортсменки і просто розумниці. Значними успіхами у цьому році відзначилася тернополянка Тетяна Песик. Дівчина відома тернополянам не тільки своїми харизматичними виступами у команда КВК "V.I.P.", а й за участю у ряді телевізійних шоу, зокрема, "Бійцівський клуб" та "Розсміши коміка". В останньому, до речі, Тетяні зі своїм партнером по сцені вдалося зірвати джек-пот.

Ще однією красунею нашого рейтингу є активний громадський діяч, політик та успішна бізнес-леді Ружена Волянська. Попри молодий вік дівчина встигла побувати кандидатом у депутати в Київську обласну раду по мажоритарному округу. Вона очолює тернопільську обласну філію клініку-діагностичної лабораторії "Леонардо" і працює директором ресторану "Галицький замок".

Не можна оминути увагою і відому співачку та учасницю конкурсу "Голос країни" Уляну Воробей. Естрадна кар'єра дівчини стрімко іде вгору, саме тому вона більше часу про водить у Києві, ніж у рідному Тернополі. Втім тут без Уляни не обходиться жоден публічний чи мистецький захід. У 2012 році дівчина випустила свій перший альбом.

Ще не побувала під вінцем титулована тернопільська красуня Христина Чернега. Володарка титулів "Перлина ювелірсервісу-2006", "Віце-міс Бессарабія-2006", "Перша леді INTERNET-2008", "Міс Тернопіль-2011", учасниця конкурсу краси "Міс Ук раїна-2011", "1-ша віце-королева Ук раїни-2012". Крім того, дівчина здобула дві вищих освіти – юридичну та у галузі туризму.

Без обручки на безіменному пальці помічена і зірка місцевого телебачення, відома тернопільська журналістка Мар'яна Том'як. Для більшості тернополян Мар'яна знана завдяки своїм гострим сюжетам на громадсько-політичні та суспільні теми. Та крім професійних якостей, беззаперечним плюсом дівчини є молодий вік та її врода.

Також стрімким кар'єрним ростом відзначається ще одна незаміжня тернополянка – радник голови облради Марія Карчевич. Цю по саду дівчина отримала у доволі юному віці, а до того часу займала посаду референта комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Розповідаючи про відомих тернопільських красунь, не можна не згадати редактора видання "Тернопіль вечірній" Інну Сирник. До нового призначення, яке відбулося у минулому році, дівчина встигла попрацювати журналістом видання "Експрес". Крім того, певний час займала посаду у прес-службі облдержадміністрації. Активна, молода і вродлива – за це і отримала місце у нашому рейтингу.

У рейтингу найбажаніших наречених Тернопілля перебуває тернополянка Наталя Лазука. Лірична та ніжна, дівчина працює на обласному телебаченні та публікується у друкованих ЗМІ. Паралельно займається безліччю інших справ – пише вірші, вишиває картини, моделює одяг. Нині вона працює над новою поетичною збіркою.

Та кож офіційно у статусі дружини не побувала тернополянка Юлія Слободян. Дівчину знають більше під псевдонімом Юлія Angel. Вона співпрацює з багатьма як українськими, так і європейськими музикантами. Нещодавно тернополянка стала автором музики до пісні для відбору на Євробачення.

Ще одна тернопільська красуня – модель Настя Нетребюк. Дівчина працює з відомими українськими та закордонними модельними агентствами.

Варто зазначити, що підготовлений у 2011 році журналістами рейтинг наречених Тернопілля зазнав деяких втрат. Сімейним чоловіком у цьому ж році став депутат міської ради та керівник тернопільської філії відомої страхової компанії Віталій Цимбалюк. Слідом за ним на весільний рушник став і керівник прес-служби облдержадміністрації Юрій Заруцький. З обручкою на руці помічений також заступник міського голови Тернополя Володимир Камінський. Крім того, рейтинг покинуло і кілька дів чат. Серед них – обличчя телеканалу ТВ-4 Надія Царик, яка зараз перебуває у декретній відпустці та виховує разом з чоловіком сина Артемчика. Торік білу фату одягла і титулована тернопільська красуня Ірина Чайківська.

valentun 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Недавно на Тернопільщині було зареєстровано осередок партії "За життя". І хоч вона відома своїми антиукраїнськими настроями, проте ледь не щодня поповнюється новими членами. Як повідомляє "Терен", на спортивному заході у Кременці, де партія "За життя" виступила одним зі спонсорів, поряд з партійцями помітили колишнього голову Кременецької райдержадміністрації Ігоря Михальчука. Кременчанам він запам’ятався як керівник-хабарник, який залишив свою посаду у ка...
Суспільство
Серед українців поширеним є уявлення, що транспортувати хворого можна лише головою вперед, бо якщо робити це навпаки, то можна накликати нещастя, адже "ногами вперед" виносять небіжчиків. Часом віра у цей забобон трапляється і у медиків. На своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я опублікувала допис, в якому розвінчує міф про неприпустимість транспортування хворих і поранених вперед ногами: "... Нещодавно д...
Суспільство
Відома тернопільська артистка Таня Песик продовжує дивувати своїх шанувальників новими образами та спробами своїх сил у нею поки незвіданих царинах. У своєму блозі в мережі Instagram вона виклала відео, де (із шматком замороженої дині в одній руці) міцно тримає лівою штурвал судна, яке несеться водним простором. "Мені получається всьо?" - Питає вона у людей на борту впевнена у своїх силах. "Смачного". - Каже хтось. "Чи мені получається рулити?" - Уточнює Т...
Суспільство
Титул Міс Україна у 2018 році здобула 23-річна киянка Вероніка Дідусенко. То ж тепер вона представлятиме Україну на світовому конкурсі краси. Міжнародний конкурс Miss World ("Міс світу") пройде на китайському острові Хайнань 8 грудня цього року. Як інформує "Медіатор", українки поки не вигравали титул "Міс Світу". Проте тернополяни наголошують – наші дівчата найгарніші. Про своє ставлення до конкурсу та запоруку успіху на ньому розповіли тернополяни розпов...
Суспільство
На прощу, яка триває два дні, 22-23 вересня, прибули військові зі всієї України, приїхали рідні загиблих бійців, зійшлися учасники АТО та ООС. Марійський духовний центр у Зарваниці є місцем, куди круглий рік приходять і звертаються з молитвою до Богородиці. Традиційно в середині вересня тут відбувається проща військовослужбовців. Цього року це вже десяте ювілейне паломництво. Як інформує офіційний сайт Тернопільської обласної державної адміністрації, други...
Суспільство
У Кременці, що на Тернопільщині, вандали понищили черговий вказівник із графіком руху міського транспорту. Цей випадок неприємно вразив мешканців міста, які зазвичай очікують громадський транспорт на зупинці "Пошта". На сторінці спільноти "Типовий Кременець" у мережі Фейсбук про цей факт вандалізму разом із фото був опублікований допис: "Розчарувалась, коли побачила таку ситуацію на зупинці". Одна із коментаторок написала: "Сто процентів наша влада це зроб...
Суспільство
Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт. Як інформує "Терен", для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: "Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій", відповідну всім вимогам наукового стилю. Призовий фонд складає 27 000 грн, що буде розподілений між трьома переможця...
Суспільство
Спеціалісти обласного управління Держпродспоживслужби здійснили планову перевірку характеристик ігор та іграшок для дітей в магазині "Капітошка", що в місті Бережани. В ході планового заходу у фізичної особи-підприємця здійснено відбір зразків продукції, а саме іграшки ляльки "ARDONA" (арт. 2121, дата виготовлення – лютий 2018 року, виробник – Китай) для подальшого проведення лабораторних випробувань. За результатами проведених випробувань встановлено, що...
Суспільство
Святкування дня народження однокласниці для 9-річного Миколки обернулося важкою травмою: у хлопчика зламані чотири кістки руки. Сталося це в одному з торгово-розважальних центрів Тернополя. Хлопчик розповідає, що у них був квест, під наглядом аніматорів діти гралися в коридорі, що поруч із піцерією. "Я показав, де ми заховали кульки, це було недалеко від балонів. Я йшов і зачепив цей балон. Я його почав ловити і він мені впав на руку", - пояснює маленький...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!