Найзавидніші наречені міста Тернополя у 2013 році

Сьогодні усі закохані відзначають найромантичніше свято у році – День Валентина. 14 лютого вважається днем надприбутку усіх подарункових та квіткових крамниць, а особливо завбачливі починають готуватися до цієї події ще за кілька тижнів. Але для того, щоб незабутньо провести цей день, у першу чергу потрібно знайти не подарунок, а свою другу половинку.

Газета "Номер один" вирішила підказати, в яку сторону варто дивитися молодим людям, і підготувала свій рейтинг найбажаніших наречених Тернопілля. Для цього журналісти опитали політиків, чиновників, бізнесменів, спортсменів та митців, а також промоніторили, чиє ім'я у пресі з'являється найчастіше і хто якими здобутками може похизуватися. При відборі кандидатів редакція керувалася кількома критеріями.

По-перше, перспективи та публічність молодої людини, розмір статків, якими володіє сам претендент на "найбажанішого та найбажанішу", або ж його батьки, кар 'єра, і, звісно, краса та врода. Варто зазначити, що "Номер один" вже готувала такий рейтинг у 2011 р. Його учасники у новий перелік "най-най" не потрапили. Таким чином ми дали іншим можливість себе показати. І ще одне: офіційно кандидати не перебувають у шлюбі, однак що робиться у них в серці, ми не можемо знати, тому якщо у когось з них є кохана людина, пропонуємо їй порадіти за те, що її половинка потрапила у цей рейтинг, а для тих, хто перебуває у пошуках, рекомендуємо придивитися пильніше до претендентів.

Одним з найбажаніших наречених нашого рейтингу є старший син екс-міського голови Тернополя та бізнесмена Романа Заставного –Петро Заставний(1993 р. н.). Наразі хлопець здобуває фах юриста у Києві, тому в рідному місті з'являється рідше, однак зв'язків із Тернополем не втрачає. Батько юнака Роман Заставний неодноразово зазначав, що пишається вихованням своїх дітей і тим, що навіть при пильному спостереженні оточуючих вони не дали себе скомпрометувати.

Не був помічений у РАГСі і син ще одного відомого тернополянина – генерального директора ТРЦ "Подоляни" та кандидата на посаду міського голови у 2010 році ВасиляЧубака – Володимир(1988 р. н.). Вперше юнак "засвітився" перед тернополянами під час виборчої кампанії свого батька. Тоді на бігбордах Василь Чубак з'явився в оточенні своєї родини. У свій час Володимир займався сімейною справою – займав посаду у торгово-розважальному комплексі "Подоляни" та ТД "Теркурій".

Ті, хто думає, що зіркаАркадія Войтюка(1989 р.н.) засвітилася на "Х-факторі", глибоко помиляються. Ще до того Аркадій мав чимало прихильників серед тернополян. Зокрема, через свої виступи у команді КВК "V.I.P" та телешоу "Бійцівський клуб". Крім то го, хлопець здобув медичну освіту у ТДМУ ім. І. Горбачевського. Після участі в "Х-факторі" Аркадій розпочав сольну кар'єру.

ПерсонаЮрія Гнатишина(1987 р. н.) відома усім любителям нічного життя. Один з найпопулярніших МС Західної України став таким собі "королем вечірок", без якого не обходиться жодне грандіозне дійство у Тернополі. Крім того, оточуючі відзначають різноманіття талантів хлопця, зокрема, артистичність та співочі здібності. Попри велику концентрацію дівчат на метр квадратний поблизу Юрія, сімейний стан хлопця й досі "неодружений".

Ще одним кандидатом на жіноче серце є син президента футбольного клубу "Нива" Автанділа Мдінарадзе –Сандро(1992 р. н.). Він є гравцем вищезгаданого клубу і має у футбольній кар'єрі певні здобутки. Кажуть, що серце Сандро уже зайняте, однак поки пара не узаконила своїх відносин, хлопець потрапляє у наш рейтинг.

У статусі неодруженого перебуває і молодіжний міський голова ТернополяЛюбомир Шимків(1991 р. н.). Актив не громадське життя Любомир почав ще задовго до свого обрання на посаду молодіжного міського голови. Хлопець є головою "Пласту" в м.Тернополі, у свій час працював керівником прес-служби молодіжної ТМР, редактором пластового часопису "Цвіт України". Хобі Любомира – скрипка, гітара й екстремальні види спорту.

Не був помічений у РАГСі і депутат обласної ради та перспективний політик Роман Навроцький (1982 р. н.). Тривалий час Роман очолює тернопільську міську організацію ВО "Свобоода". У його послужному списку і викладацька діяльність, і діяльність у приватних структура. Зараз у біографії політика зазначено, що з 2010 року він є приватним підприємцем.

Ще одним завидним нареченим Тернополя є власкор інформаційного агентства УНІАН Андрій Вацик (1976 р. н.). Та кож чоловік відомий за своїми критичними публікаціями і в інших відомих видання.

Досі у холостяках ходить ще один представник футбольного Тернополя – гравець ФК "Тернопіль" Степан Клекот(1986 р. н.). Перспективний і багатообіцяючий спортсмен є випускником ТНПУ ім. В.Гнатюка. У свій час виступав за "Динамо" (м.Хмельницький) та "Гірник-Спорт" (м.Комсомольськ).

Також до числа найбажаніших наречених Тернопілля входить громадсько-політичний діяч, підприємець Володимир Якимів (1976 р. н.). У минулому – депутат Бережанської міської ради. Зараз очолює громадську організацію "Рідне місто". Також Володимир є співвласником ТОВ "Мегаком" (м.Бережани), яке займається підключенням інтернету, хостингом, розробкою сайтів.

Що ж до дівчат, то тут Тернопільщина також має чим похизуватися. Як то кажуть, красуні, спортсменки і просто розумниці. Значними успіхами у цьому році відзначилася тернополянка Тетяна Песик. Дівчина відома тернополянам не тільки своїми харизматичними виступами у команда КВК "V.I.P.", а й за участю у ряді телевізійних шоу, зокрема, "Бійцівський клуб" та "Розсміши коміка". В останньому, до речі, Тетяні зі своїм партнером по сцені вдалося зірвати джек-пот.

Ще однією красунею нашого рейтингу є активний громадський діяч, політик та успішна бізнес-леді Ружена Волянська. Попри молодий вік дівчина встигла побувати кандидатом у депутати в Київську обласну раду по мажоритарному округу. Вона очолює тернопільську обласну філію клініку-діагностичної лабораторії "Леонардо" і працює директором ресторану "Галицький замок".

Не можна оминути увагою і відому співачку та учасницю конкурсу "Голос країни" Уляну Воробей. Естрадна кар'єра дівчини стрімко іде вгору, саме тому вона більше часу про водить у Києві, ніж у рідному Тернополі. Втім тут без Уляни не обходиться жоден публічний чи мистецький захід. У 2012 році дівчина випустила свій перший альбом.

Ще не побувала під вінцем титулована тернопільська красуня Христина Чернега. Володарка титулів "Перлина ювелірсервісу-2006", "Віце-міс Бессарабія-2006", "Перша леді INTERNET-2008", "Міс Тернопіль-2011", учасниця конкурсу краси "Міс Ук раїна-2011", "1-ша віце-королева Ук раїни-2012". Крім того, дівчина здобула дві вищих освіти – юридичну та у галузі туризму.

Без обручки на безіменному пальці помічена і зірка місцевого телебачення, відома тернопільська журналістка Мар'яна Том'як. Для більшості тернополян Мар'яна знана завдяки своїм гострим сюжетам на громадсько-політичні та суспільні теми. Та крім професійних якостей, беззаперечним плюсом дівчини є молодий вік та її врода.

Також стрімким кар'єрним ростом відзначається ще одна незаміжня тернополянка – радник голови облради Марія Карчевич. Цю по саду дівчина отримала у доволі юному віці, а до того часу займала посаду референта комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Розповідаючи про відомих тернопільських красунь, не можна не згадати редактора видання "Тернопіль вечірній" Інну Сирник. До нового призначення, яке відбулося у минулому році, дівчина встигла попрацювати журналістом видання "Експрес". Крім того, певний час займала посаду у прес-службі облдержадміністрації. Активна, молода і вродлива – за це і отримала місце у нашому рейтингу.

У рейтингу найбажаніших наречених Тернопілля перебуває тернополянка Наталя Лазука. Лірична та ніжна, дівчина працює на обласному телебаченні та публікується у друкованих ЗМІ. Паралельно займається безліччю інших справ – пише вірші, вишиває картини, моделює одяг. Нині вона працює над новою поетичною збіркою.

Та кож офіційно у статусі дружини не побувала тернополянка Юлія Слободян. Дівчину знають більше під псевдонімом Юлія Angel. Вона співпрацює з багатьма як українськими, так і європейськими музикантами. Нещодавно тернополянка стала автором музики до пісні для відбору на Євробачення.

Ще одна тернопільська красуня – модель Настя Нетребюк. Дівчина працює з відомими українськими та закордонними модельними агентствами.

Варто зазначити, що підготовлений у 2011 році журналістами рейтинг наречених Тернопілля зазнав деяких втрат. Сімейним чоловіком у цьому ж році став депутат міської ради та керівник тернопільської філії відомої страхової компанії Віталій Цимбалюк. Слідом за ним на весільний рушник став і керівник прес-служби облдержадміністрації Юрій Заруцький. З обручкою на руці помічений також заступник міського голови Тернополя Володимир Камінський. Крім того, рейтинг покинуло і кілька дів чат. Серед них – обличчя телеканалу ТВ-4 Надія Царик, яка зараз перебуває у декретній відпустці та виховує разом з чоловіком сина Артемчика. Торік білу фату одягла і титулована тернопільська красуня Ірина Чайківська.

valentun 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
В рамках благодійного фонду «Еволюція душі» буде проведено благодійну виставку-аукціон картин. Кожний з дев’яти лотів – це твір, переповнений емоціями, який не залишить байдужим. Пише сайт gazeta.te.ua. Залучені від продажу кошти будуть спрямовані на допомогу хворим дітям у боротьбі зі страшними діагнозами. Захід розпочнеться сьогодні, 17 листопада, о 16-й годині, в тернопільському ресторані «SOHO» ( вул. Чорновола, 2).
Суспільство
На автодорозі Київ-Чоп сталася ДТП за участю чемпіона світу та Європи з армрестлінгу Андрія Пушкаря і армрестлера Олега Жохи. Андрій Пушкар загинув на місці ДТП, Олег Жох перебуває в реанімації. Спортсмени готувалися до одного з найпрестижніших турнірів світового календаря Вендетта, котрий відбуватиметься 17-18 листопада у польській Румії. Організатори турніру підготували в пам'ять про Пушкара зворушливий відеокліп.  Повідомляє сайт М.Сhampion.
Пригоди
Тернополянка Сніжана Струк розповіла у соцмережі про неприємну пригоду свого сина у громадському транспорті. Мати пише, що сина близько 18 години вечора вигнали з 10-го тролейбуса, тому що він не мав недостатньо грошей на електронному квитку. Хлопчик просив дозволу хоча б додому доїхати, але кондуктор виштовхала його з тролейбуса. Жінка дуже дякувала водію маршрутного таксі №13, який увійшов у становище її сина та довіз його додому. "Сьогодні близько 18.00...
Екологія
Тепло виходить з квартири і не повертається. А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які доводиться сплачувати гроші. Наближається зима, то ж тернополяни готують свої оселі до можливих морозних днів. Варто знати наступні 10 фактів про втрату тепла, які водночас є десятьма порадами, які допоможуть зберегти і тепло, і кошти. Факт перший: майже 30 % всього тепла виходить з вашої оселі через шпарини у дверях та вікнах. Порада: елементарн...
Суспільство
"Здай кров - врятуй життя!" - загальнонаціональна акція, яка проводиться в кожному місті України з метою допомоги постраждалим особам у дорожньо-транспортних пригодах. Як інформує прес-центр патрульної поліції, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, 15 листопада, патрульні долучилися до акції, аби допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Кожна краплина крові – це велика можливість і шанс зберегти чиєсь життя. Поліцейські запевнили, що, перебуваючи на слу...
Суспільство
Тернополяни занепокоєні – на Тернопільському ставі продовжують знаходити мертвих птахів.  Відео із пернатими у передсмертному стані опублікувала тернополянка у соціальні мережі.  "Найстрашніше те, що вона ще жива і дихає. Але мені страшно до неї торкатися".- Каже дівчина на відео.  Масову смертність птахів у Тернополі спричинило отруєння. Фахівці лабораторного центру пояснили, ймовірно, чайки загинули від речовини, призначеної для знищення гризунів. У Держ...
Суспільство
До Тернополя з’їдуться флорбольні команди з Львівщини, Рівного та Києва. Протягом вихідних вони змагатимуться з тернопільськими клубами за першість другого туру чемпіонату України сезону 2018/2019. Очікується, що участь у флорбольному турі візьмуть понад 12 команд, а це більш ніж 150 юніорів віком до 15 років.  Такого рівня змагання у Тернополі проходять не часто. Адже флорбол потребує наявності великого ігрового поля, яких у місті небагато, а також відпов...
Суспільство
Пішохідну та велосипедну доріжки облаштують на вулиці Чумацькій. Проектно-кошторисна документація для виконання першої частини робіт уже готова. А для другої  замовили документацію. Під час чергового засідання виконавчого комітету цей об’єкт внесли до титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою в Тернополі на 2018 рік. Повідомляє За Збручем. – Оскільки відбувся тендер щодо будівництва пішохідної зони та велосипедної доріжки...
Суспільство
Таня Песик, одна з найвідоміших тернопільських актрис, показала світлину, де вона круто позує. Фото викликало фурор серед фанатів дівчини. А вам як сюжет? А фігурка? Здається, там все ідеально. Пише Місто.
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!