Найзавидніші наречені міста Тернополя у 2013 році

Сьогодні усі закохані відзначають найромантичніше свято у році – День Валентина. 14 лютого вважається днем надприбутку усіх подарункових та квіткових крамниць, а особливо завбачливі починають готуватися до цієї події ще за кілька тижнів. Але для того, щоб незабутньо провести цей день, у першу чергу потрібно знайти не подарунок, а свою другу половинку.

Газета "Номер один" вирішила підказати, в яку сторону варто дивитися молодим людям, і підготувала свій рейтинг найбажаніших наречених Тернопілля. Для цього журналісти опитали політиків, чиновників, бізнесменів, спортсменів та митців, а також промоніторили, чиє ім'я у пресі з'являється найчастіше і хто якими здобутками може похизуватися. При відборі кандидатів редакція керувалася кількома критеріями.

По-перше, перспективи та публічність молодої людини, розмір статків, якими володіє сам претендент на "найбажанішого та найбажанішу", або ж його батьки, кар 'єра, і, звісно, краса та врода. Варто зазначити, що "Номер один" вже готувала такий рейтинг у 2011 р. Його учасники у новий перелік "най-най" не потрапили. Таким чином ми дали іншим можливість себе показати. І ще одне: офіційно кандидати не перебувають у шлюбі, однак що робиться у них в серці, ми не можемо знати, тому якщо у когось з них є кохана людина, пропонуємо їй порадіти за те, що її половинка потрапила у цей рейтинг, а для тих, хто перебуває у пошуках, рекомендуємо придивитися пильніше до претендентів.

Одним з найбажаніших наречених нашого рейтингу є старший син екс-міського голови Тернополя та бізнесмена Романа Заставного –Петро Заставний(1993 р. н.). Наразі хлопець здобуває фах юриста у Києві, тому в рідному місті з'являється рідше, однак зв'язків із Тернополем не втрачає. Батько юнака Роман Заставний неодноразово зазначав, що пишається вихованням своїх дітей і тим, що навіть при пильному спостереженні оточуючих вони не дали себе скомпрометувати.

Не був помічений у РАГСі і син ще одного відомого тернополянина – генерального директора ТРЦ "Подоляни" та кандидата на посаду міського голови у 2010 році ВасиляЧубака – Володимир(1988 р. н.). Вперше юнак "засвітився" перед тернополянами під час виборчої кампанії свого батька. Тоді на бігбордах Василь Чубак з'явився в оточенні своєї родини. У свій час Володимир займався сімейною справою – займав посаду у торгово-розважальному комплексі "Подоляни" та ТД "Теркурій".

Ті, хто думає, що зіркаАркадія Войтюка(1989 р.н.) засвітилася на "Х-факторі", глибоко помиляються. Ще до того Аркадій мав чимало прихильників серед тернополян. Зокрема, через свої виступи у команді КВК "V.I.P" та телешоу "Бійцівський клуб". Крім то го, хлопець здобув медичну освіту у ТДМУ ім. І. Горбачевського. Після участі в "Х-факторі" Аркадій розпочав сольну кар'єру.

ПерсонаЮрія Гнатишина(1987 р. н.) відома усім любителям нічного життя. Один з найпопулярніших МС Західної України став таким собі "королем вечірок", без якого не обходиться жодне грандіозне дійство у Тернополі. Крім того, оточуючі відзначають різноманіття талантів хлопця, зокрема, артистичність та співочі здібності. Попри велику концентрацію дівчат на метр квадратний поблизу Юрія, сімейний стан хлопця й досі "неодружений".

Ще одним кандидатом на жіноче серце є син президента футбольного клубу "Нива" Автанділа Мдінарадзе –Сандро(1992 р. н.). Він є гравцем вищезгаданого клубу і має у футбольній кар'єрі певні здобутки. Кажуть, що серце Сандро уже зайняте, однак поки пара не узаконила своїх відносин, хлопець потрапляє у наш рейтинг.

У статусі неодруженого перебуває і молодіжний міський голова ТернополяЛюбомир Шимків(1991 р. н.). Актив не громадське життя Любомир почав ще задовго до свого обрання на посаду молодіжного міського голови. Хлопець є головою "Пласту" в м.Тернополі, у свій час працював керівником прес-служби молодіжної ТМР, редактором пластового часопису "Цвіт України". Хобі Любомира – скрипка, гітара й екстремальні види спорту.

Не був помічений у РАГСі і депутат обласної ради та перспективний політик Роман Навроцький (1982 р. н.). Тривалий час Роман очолює тернопільську міську організацію ВО "Свобоода". У його послужному списку і викладацька діяльність, і діяльність у приватних структура. Зараз у біографії політика зазначено, що з 2010 року він є приватним підприємцем.

Ще одним завидним нареченим Тернополя є власкор інформаційного агентства УНІАН Андрій Вацик (1976 р. н.). Та кож чоловік відомий за своїми критичними публікаціями і в інших відомих видання.

Досі у холостяках ходить ще один представник футбольного Тернополя – гравець ФК "Тернопіль" Степан Клекот(1986 р. н.). Перспективний і багатообіцяючий спортсмен є випускником ТНПУ ім. В.Гнатюка. У свій час виступав за "Динамо" (м.Хмельницький) та "Гірник-Спорт" (м.Комсомольськ).

Також до числа найбажаніших наречених Тернопілля входить громадсько-політичний діяч, підприємець Володимир Якимів (1976 р. н.). У минулому – депутат Бережанської міської ради. Зараз очолює громадську організацію "Рідне місто". Також Володимир є співвласником ТОВ "Мегаком" (м.Бережани), яке займається підключенням інтернету, хостингом, розробкою сайтів.

Що ж до дівчат, то тут Тернопільщина також має чим похизуватися. Як то кажуть, красуні, спортсменки і просто розумниці. Значними успіхами у цьому році відзначилася тернополянка Тетяна Песик. Дівчина відома тернополянам не тільки своїми харизматичними виступами у команда КВК "V.I.P.", а й за участю у ряді телевізійних шоу, зокрема, "Бійцівський клуб" та "Розсміши коміка". В останньому, до речі, Тетяні зі своїм партнером по сцені вдалося зірвати джек-пот.

Ще однією красунею нашого рейтингу є активний громадський діяч, політик та успішна бізнес-леді Ружена Волянська. Попри молодий вік дівчина встигла побувати кандидатом у депутати в Київську обласну раду по мажоритарному округу. Вона очолює тернопільську обласну філію клініку-діагностичної лабораторії "Леонардо" і працює директором ресторану "Галицький замок".

Не можна оминути увагою і відому співачку та учасницю конкурсу "Голос країни" Уляну Воробей. Естрадна кар'єра дівчини стрімко іде вгору, саме тому вона більше часу про водить у Києві, ніж у рідному Тернополі. Втім тут без Уляни не обходиться жоден публічний чи мистецький захід. У 2012 році дівчина випустила свій перший альбом.

Ще не побувала під вінцем титулована тернопільська красуня Христина Чернега. Володарка титулів "Перлина ювелірсервісу-2006", "Віце-міс Бессарабія-2006", "Перша леді INTERNET-2008", "Міс Тернопіль-2011", учасниця конкурсу краси "Міс Ук раїна-2011", "1-ша віце-королева Ук раїни-2012". Крім того, дівчина здобула дві вищих освіти – юридичну та у галузі туризму.

Без обручки на безіменному пальці помічена і зірка місцевого телебачення, відома тернопільська журналістка Мар'яна Том'як. Для більшості тернополян Мар'яна знана завдяки своїм гострим сюжетам на громадсько-політичні та суспільні теми. Та крім професійних якостей, беззаперечним плюсом дівчини є молодий вік та її врода.

Також стрімким кар'єрним ростом відзначається ще одна незаміжня тернополянка – радник голови облради Марія Карчевич. Цю по саду дівчина отримала у доволі юному віці, а до того часу займала посаду референта комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

Розповідаючи про відомих тернопільських красунь, не можна не згадати редактора видання "Тернопіль вечірній" Інну Сирник. До нового призначення, яке відбулося у минулому році, дівчина встигла попрацювати журналістом видання "Експрес". Крім того, певний час займала посаду у прес-службі облдержадміністрації. Активна, молода і вродлива – за це і отримала місце у нашому рейтингу.

У рейтингу найбажаніших наречених Тернопілля перебуває тернополянка Наталя Лазука. Лірична та ніжна, дівчина працює на обласному телебаченні та публікується у друкованих ЗМІ. Паралельно займається безліччю інших справ – пише вірші, вишиває картини, моделює одяг. Нині вона працює над новою поетичною збіркою.

Та кож офіційно у статусі дружини не побувала тернополянка Юлія Слободян. Дівчину знають більше під псевдонімом Юлія Angel. Вона співпрацює з багатьма як українськими, так і європейськими музикантами. Нещодавно тернополянка стала автором музики до пісні для відбору на Євробачення.

Ще одна тернопільська красуня – модель Настя Нетребюк. Дівчина працює з відомими українськими та закордонними модельними агентствами.

Варто зазначити, що підготовлений у 2011 році журналістами рейтинг наречених Тернопілля зазнав деяких втрат. Сімейним чоловіком у цьому ж році став депутат міської ради та керівник тернопільської філії відомої страхової компанії Віталій Цимбалюк. Слідом за ним на весільний рушник став і керівник прес-служби облдержадміністрації Юрій Заруцький. З обручкою на руці помічений також заступник міського голови Тернополя Володимир Камінський. Крім того, рейтинг покинуло і кілька дів чат. Серед них – обличчя телеканалу ТВ-4 Надія Царик, яка зараз перебуває у декретній відпустці та виховує разом з чоловіком сина Артемчика. Торік білу фату одягла і титулована тернопільська красуня Ірина Чайківська.

valentun 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Священик греко-католицької церкви у с. Вищі Луб'янки на Тернопільщині Назарій Вінтонюк відмовляється хрестити дитину, тому що майбутні хресні батьки православної віри. Про такий неприємний випадок на Тернопіллі пишуть Тернополяни з посиланням на  групу  в соцмережі «Політичний  Збараж». — Мабуть не всім відомо, що 1 листопада на ім’я Патріарха Філарета, глави Української Православної Церкви Київського Патріархату, надійшов лист від Верховного архієпископа...
Кримінал
З різаною раною шиї до лікарні потрапив мешканець Бережанського району. Ножове поранення він отримав в результаті суперечки з дружиною.   Як інформує офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області, 19 січня між подружжям з села Демня виникла суперечка. Жінка готувала їсти на кухні, у руках тримала ніж. Коли конфлікт загострився, вона спересердя замахнулася на чоловіка та порізала шию. Рана виявилася досить глубокою і перелякана дружина викли...
Суспільство
Муніципальна інспекція Тернопільської міської ради продовжує здійснювати перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на водних об’єктах Тернополя. Зокрема, впродовж минулого тижня під час чергових рейдів інспекторами управління було виявлено 17 порушень природоохоронного законодавства – вилов риби на території зимувальних ям. На порушників оформлено адміністративні протоколи за ст.  85 ч. 3 КУпАП. Також, за недотримання правил безпеки під ча...
Суспільство
Вже у середу, 23 січня, працівники КП “Тернопільміськсвітло” приступлять до демонтажу новорічної ялинки та ілюмінації у центральній частині міста. Традиційно ці роботи розпочинають одразу після Водохреща, та цього року із ялнкою на головній площі міста тернополяни відзначать ще День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. З нагоди цих річниць відбудуться масові заходи і на Театральному майдані, тому було...
Суспільство
Тернопільський військовий комісаріат опублікував таблицю розміру грошового забезпечення  для військових у 2018-2019 роках, а також порівняння підвищення  грошового утримання в різних видах ЗСУ. Згідно з даними військовим підвищать зарплатню на 30 і більше відсотків в залежності від кваліфікації.
Суспільство
Цими днями працівники комунального підприємства «Міськшляхрембуд» продовжували ліквідовувати глибокі вибоїни на дорогах Тернополя за допомогою щебенево – цементно – піщаної суміші (ЩПС). Як наголошують у відділі технагляду, це не є поточним чи капітальним ремонтом дорожнього покриття, а лише попереджувальними заходами, щоб забезпечити безперебійний рух автотранспорту. Загалом у січні роботи з аварійного ямкового ремонту щебенево – цементно – піщаною сумішш...
Суспільство
За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області 18 січня 2019 року за первинними терміновими повідомленнями зареєстровано 76 випадків інфекційних захворювань. З них: – Кір – 25 випадків; – Кашлюк – 3 випадки; – Вітряна віспа – 7 випадків; – Токсокароз – 1 випадок; – Короста – 7 випадків; – Гострі кишкові інфекції – 4 випадки; – Педикульоз – 6 випа...
Суспільство
Для вчителів початкових класів запровадили сертифікацію. Ця процедура поки що добровільна. У результаті її проходження педагогам обіцяють двадцятивідсоткову надбавку до заробітної плати. Як розповіли в обласній організації профспілок працівників освіти і науки України, процедура сертифікації складається з декількох етапів. Насамперед експертна комісія оцінює проведення уроку, потім необхідно взяти участь у незалежному тестуванні, а завершальний етап сертиф...
Суспільство
На вулицю загиблого у ДТП чемпіона світу з армсорту Андрія Пушкаря у Тернополі хочуть переіменувати вулицю, що зараз називається "Проектна-209". Як повідомляє "7 днів", вулиця Андрія Пушкаря в Тернополі може з’явитись в зв’язку з відповідною електронною петицією, що набрала на сайті міськради необхідну кількість голосів. Тепер же статрують громадські слухання з цього питання, що триватимуть 2 місяці. Відтак міська влада запрошує тернополян долучитися до гр...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!