Чому ошукані вкладники Щепановського пікетували міську раду Тернополя?

Сьогодні під стіни міської ради прийшло біля десятка членів кооперативу «Олімпія Б» – ошукані вкладники засудженого власника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського.

Люди самотужки завершили будівництво будинку. Зараз «накривають» десятий поверх і проводять комунікації всередині будинку. Проте, мешканці будинку на вулиці Довженка, 8А, блок Б не можуть підключитися до енергопостачання.

– Збудована підстанція двома кооперативами блоком А і блоком Б, технічні умови були видані ПП ТФ «Будівельник» на будівництво цієї трансформаторної підстанції для двох будинків. Після розподілу земельної ділянки між двома кооперативами, трансформаторна підстанція опинилася на земельній ділянці блоку А. І в даний момент кооператив «Довженка, 8А» не допускає нас до цієї підстанції. Хоча технічні умови видані на «Олімпію Б» для підключення до цієї трансформаторної підстанції по Довженка, 8А. Нас штовхають до підключення на Довженка, 8, де збудував підстанцію Василь Лило. Наскільки ми дізналися, там потужність трансформаторної підстанції тільки для трьох будинків і ми підключитися туди не можемо. І чому ми повинні туди підключатися, якщо наші кошти витрачені на будівництво цієї підстанції, – розповіла голова кооперативу «Олімпія Б» Галина Теличко.

Люди просять міського голову Сергія Надала допомогти їм врегулюватися це питання. Оскільки самостійно вони цього зробити не можуть.

– Зараз йде суд по цій підстанції. Тому ми бачимо, що судовий процес іде не за нами і тому ми вийшли під стіни міської ради, – додала Галина Теличко.

До слова, кооператив «Олімпія Б» налічує 96 пайовиків (у будинку – 100 квартир).

На сесії міськради, за ініціативи Сергія Надала, було дано протокольне доручення сесії доручити управлінню ЖКГ організувати і провести робочу нараду спільно з керівництвом ВАТ «Тернопільобленерго», з керівництвом будівельних компаній, які проводять будівництво поряд, і спільно вирішити дану проблему та допомогти ошуканим вкладникам підключитися до електроенергії.

За Збручем
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі