• Головна
  • У Тернополі дві дівчини цілувалися 2 години за 100 доларів (фото)
10:00, 16 лютого 2013 р.

У Тернополі дві дівчини цілувалися 2 години за 100 доларів (фото)

У Тернополі дві дівчини цілувалися 2 години за 100 доларів  (фото)

Конкурс на найтриваліший поцілунок провели у одному з тернопільських барів під час вечірки до Дня святого Валентина. За винагороду в розмірі ста доларів позмагались п’ять пар, дві з яких дійшли до фіналу і розділили винагороду навпіл.

До фіналу конкурсу на найтриваліший поцілунок дійшов один хлопець та…три дівчини! Серед п’яти відчайдушних пар, які понад дві години своїми любощами боролись за 100 доларів, була одна «рожева» пара.

Вихід на сцену «лесбійок» викликав чи не найбурхливішу реакцію публіки, а особливо бойфрендів цих дівчат, які усі 2 години активно підтримували свої половинки.

divch

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення