На Тернопільщині автомайстер віддав свою форму медикам

На початку епідемії в усіх районних лікарнях Тернопільщини була критична ситуація із забезпеченням що медиків що закладів охорони здоров'я.

Така ж критична ситуація склалася і в лікарні міста Почаїв, що на Тернопільщині. Першими на допомогу прийшли волонтери та місцеві жителі.

Як повідомляють "Тернополяни", Інна – волонтерка, разом з чоловіком і дітьми мешкає в Почаєві, допомагає місцевим медикам. Наприкінці березня вона разом зі знайомими почала збирати кошти на костюми захисту для лікарів.

"Все почалось з новини про півторарічну дівчинку, яку лікували в нас, а потім з Почаєва повезли в Тернопіль, де підтвердили вірус", – розповідає Інна. – "У тому ж сюжеті сказали, що медики потребують допомоги, і я спочатку набрала одну подругу, а потім іншу, і ми обговорили між собою, що купимо захисні костюми від себе. Цю думку я кинула ще в "Фітнес групу"– в нас є таке місцеве об’єднання тих, хто займається фітнесом, там мою ідею підтримали".

Було створено окремий чат активних містян, сьогодні їх понад 1 300. Перша сума, яку вдалось зібрати менше ніж за тиждень – 90 тисяч гривень.

Закупили, за словами Інни, захисні костюми по 860 гривень пара, які відшивають у Черкасах:

"В нас була критична ситуація кругом: на швидкій, в сімейній і вторинній медицині. На швидкій сказали, що в них є виклики, але немає захисних костюмів, і мені довелось дзвонити до автомайстра і просити в нього, він віддав свої – один новий і два беушних. На початку квітня закупили костюми, одноразові шапочки, рукавички, навіть мусорні пакети і відра пластмасові для сміття, але потім їх почали використовувати для людських нужд у лікарні".

Також волонтери закупили 10 кварцових ламп, кисневий концентратор, кисневі зволожувачі, пульсоксиметри на швидку, три обприскувачі для хімічної обробки машин і кардіомоніторинг.

Тернопільщина автомайстер_віддав_форму_медикам
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі