Медичні працівники Тернополя та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Лікувальні заклади Тернопільщини продовжують отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19.

7 травня 2020 року мережа торговельних центрів «Епіцентр» передала для закладів здоров’я м. Тернопіль та області партію медичних масок, захисних окулярів та спеціальних комбінезонів підвищеного рівня захисту. За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».Загалом, Тернопільщина отримала допомогу від Епіцентру у розмірі: 130 тис. медичних масок, 3850 захисних комбінезонів та 1500 спеціальних захисних окулярів.

Гуманітарну допомогу приймали: Комунальна установа Тернопільської обласної ради «База спеціального медичного постачання» — для області; КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» та КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» — для міста.

За словами генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Петра Михайлишина: «Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України. Нами було проведено консультації з МОЗ та отримано чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечення засобами захисту лікарів».

«Епіцентр» піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. У рамках програми допомоги літаком «Мрія» компанія «Епіцентр К» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

Медичні працівники Тернополя та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19 , фото-1 Медичні працівники Тернополя та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19 , фото-2 Медичні працівники Тернополя та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19 , фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі