У пішу прощу до Зарваниці вирушили паломники, попри карантин (ФОТО)

Представниці руху "Матері в молитві" Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вирушили у ХІІІ пішу прощу до Марійського духовного центру "Зарваниця".

Як повідомляють "Тернополяни", зважаючи на карантинні обмеження, цього року відвідати прощу мала можливість невелика кількість матерів спільно із духівником о. Василем Чамарником. Стартували вони 9 травня. Їхній машрут складає 54 кілометри: Тернопіль-Городище-Ішків-Золотники-Зарваниця.  

"Ми дякуємо Господу Богу за ласку бути прочанином, бо це не тільки пройти певний шлях, а зуміти відкритися на Божу волю та слухання Божого Слова", - зазначив о. Василь Чамарник на початку прощі. - "Ми сьогодні не так чисельно, як кожного року, але, дотримуючись умов карантину та санітарних вимог, ми хочемо зробити це добре діло. Ми сьогодні нікого не залишили, серцем і духом ми разом з усіма матерями, які щороку беруть участь у цій прощі".

Проща відбувається з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка. В дорозі паломниці молилися за мир і спокій в Україні, щасливу долю своїх дітей, здоров’я лікарів, всіх, хто інфікований коронавірусною інфекцією.

У пішу прощу до Зарваниці вирушили паломники, попри карантин (ФОТО), фото-1 У пішу прощу до Зарваниці вирушили паломники, попри карантин (ФОТО), фото-2 У пішу прощу до Зарваниці вирушили паломники, попри карантин (ФОТО), фото-3
Тернопільщина Зарваниця проща
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі