В липні тернополян почнуть масово вакцинувати від грипу

До другої хвилі коронавірусу, яку очікують восени, українці повинні пройти масову вакцинацію від грипу. До цього слід готуватися і тернополянам. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

В інтерв'ю «РБК-Україна», Ляшко розповів, що масова вакцинація допоможе вберегти відразу від двох спалахів інфекційних хвороб: грипу та китайського вірусу.

«Ці захворювання мають багато спільного, передаються схожими шляхами, і можуть одночасно призвести до значного спалаху інфекційних хвороб, заповнити інфекційні відділення та спричинити велику кількість пневмоній. Щоб уникнути цього, у МОЗ будуть готуватися до масової вакцинації проти грипу. Її чекають вже в липні», - каже головний санітарний лікар країни.

Наголошується, що вакцина проти грипу щорічно змінює штам вірусу, який входить у склад. Тому зараз вакцини ще немає. Прогнозується, що вона з'явиться в липні-серпні-вересні.

«Щойно з'явиться вакцина – потрібно масово вакцинуватися проти грипу», - заявив Віктор Ляшко.

Зазначимо, експерти прогнозують, що друга хвиля епідемії китайського вірусу може накрити Україну восени, і вона буде серйознішою за першу.

Україна вакцинація грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі