Бетонні елементи та меблі для саду – найновіший модний тренд

Бетонні елементи та меблі для саду – найновіший модний тренд, фото-1

Використання бетонних елементів у саду набуває все більшої популярності, а сам матеріал - це останній модний тренд серед декораторів та дизайнерів зелених насаджень. У сучасних садах часто використовують великі, масивні бетонні композиції, які замінюють дерев’яні горщики і навіть садові меблі. Чому бетонні меблі еcobeton.com.ua та декор такі популярні? Це тимчасова мода, яка скоро пройде? Чи слід насправді слідувати цій тенденції?

Бетон в саду - матеріал, що зачаровує суворим мінімалізмом

Перше, на що зазвичай звертають увагу - це зовнішній вигляд. Незалежно від того, говоримо про дизайн інтер’єру, оздоблення саду чи одяг - перше враження, засноване на суто візуальних почуттях, часто заздалегідь визначає ставлення до певної речі чи людини. Бетон може здатися нудним матеріалом - сірі масивні блоки теоретично непривабливі. Однак сира простота може загіпнотизувати, особливо в поєднанні з пишними садовими рослинами. Крім того, бетонні елементи в саду не обов’язково повинні бути сірими, тому що бетонні горщики або інші елементи вуличних меблів також доступні в інших кольорах. Мінімалістичний дизайн підкреслює жваву зелень саду та незвичайні кольори квітучих дерев або квітів.

Використання бетонних елементів у саду

Бетон в саду можна використовувати багатьма способами. Його форма, дизайн і кольори можуть бути різноманітними і підходять до класичних або більш сучасних обладнань простору навколо будівель. Найбільш популярні варіанти - бетонні горщики, бетонні меблі або інші елементи садової архітектури. Бетонні горщики різної форми можуть бути ідеальним способом підкреслити красу рослин. Вони також прекрасно виглядатимуть на терасі чи балконі - бажано в компанії бетонних меблів. Останнім часом часто можна побачити елементи малої архітектури в садах, які мають лише естетичну функцію, наприклад, кулі, що урізноманітнюють зону навколо проїзної частини до будинку чи тераси. Однак при використанні в міському просторі вони розділять зони паркування та додають стилю зеленим зонам в скверах та парках.

Бетонні меблі в саду - незламна маса

Окрім суто естетичних цінностей, бетон у саду має і практичні функції. Він відрізняється винятковою міцністю - водонепроникний і нечутливий до погодних умов. Бетон в саду є більш практичним матеріалом, ніж однаково популярний піщаник або вапняк, не кажучи вже про дерево, яке є найменш міцним і його часто потрібно піддавати технічному обслуговуванню. Бетонні меблі в саду можна додатково просочити, щоб переконатися, що вони будуть служити довгі роки. Вам не доведеться турбуватися про стійкість конструкцій, виготовлених з бетону. Бетонні конструкції легко підтримувати в чистоті.

Конструкція з бетону - це дійсно вдалий вибір?

Оздоблення саду бетонними елементами, одночасно виконуючи естетичну та функціональну ролі, є не тільки модним, але й практичним вибором. Цікаві форми, стійкість до погодних умов, сувора простота і відносно низька ціна - найбільші переваги вибору бетонних елементів для саду. У цьому випадку дійсно варто слідувати останнім тенденціям - завдяки своїм перевагам садовий бетон довго не вийде з моди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі