Відома тернопільська письменниця просить про допомогу через постійні погрози та образи зі сторони іноземця

Ірина Мацко, відома письмениця, казкознавець, член НСПУ, керівник креат-студії “ІРИСка” та експерт УКФ написала на своїй сторінці у Фейсбук пост про допомогу.

За словами жінки їй погрожують, ображають, створюючи у соціальних мережах її фейкові сторінки і займається цим всім один чоловік.

“Друзі, тепер мені справді потрібна ваша допомога словами і знаннями. Не думала, що до цього дійде, але щоразу проблема стає гіршою і зачіпає вже не тільки мене, але й вас.Ви мене знаєте і я вас дуже люблю, не маю що скривати, тому вирішила все написати тут. Допоможіть це припинити, бо це вже переходить всі рамки, пишуть Тернополяни.

Майже рік тому, у серпні 2019 року почалося цькування мене через соцмережі, телефон, електронну пошту, написання образливих коментарів та погроз у мене та на моїх сторінках, створення сторінок із моїми фотографіями в соцмережах, на сайтах знайомств і надсилання з них брудної інформації, поширення моїх особистих даних з адресою, телефонами, які є у вільному доступі, постійні спроби зламати мої сторінки… Сторінки створюються під моїм іменем, під іменем колишнього чоловіка, під вигаданими іменами, але стиль письма завжди однаковий – образи і приниження, погрози.Спочатку я думала, що це якась помилка, потім чекала, що це припиниться, але ставало дедалі гірше і тепер це зачіпає вже і вас, мою родину, друзів.

Людину, яка це пише, я НЕ ЗНАЮ і ми ЖОДНОГО РАЗУ НЕ СПІЛКУВАЛИСЯ. Це НЕ МІЙ ЗНАЙОМИЙ!! Із повідомлень я дізналася, що вся ця агресія на мене через те, що мій колишній чоловік Ігор Мацко, з яким ми вже три роки розлучені, до якої і має симпатій хворий, який пише все це. Не вникала ніколи, які там відносини, але цей хворий (навіть імені його не знаю) вирішив, що через мене, бо я розлучена з колишнім чоловіком, він має суперника в лиці Ігора Мацка. Відповідно вся агресія на мене, із вимогами, щоб я повернулася до чоловіка і, відповідно, у нього не буде перешкод добиватися пані Наталі.БРЄД? Так, я теж так думала і тому довго терпіла це, витираючи коментарі і блокуючи сторінки. Але це почало зачіпати вас. Хтось мені пише, хтось телефонує про те, що читає таке, а хтось просто прочитає і не зверне увагу, хтось зверне. Я не можу усім пояснити окремо…

Так, зараз я вже в розпачі і це крайній крок. Я не можу нічого зробити, навіть відповісти цій людині, бо сторінки заблоковано для мене, відповіді не можу писати, повідомлення на телефон приходять із сайту безкоштовних повідомлень Київстару…Все, що я можу, щоб захистити себе, дітей і вас від цього бруду – робити скріни всіх цих коментарів і сторінок і передати в кіберполіцію, що я вже зробила. Прошу вас також все, що бачите такого змісту також скрінити і надсилати мені. Сподіваюся, це допоможе поліції.

Що можна ще, підкажіть…

Знаю, що ця людина не живе в Україні, а є громадянином Польщі та Англії і з нею знайомий мій колишній чоловік Ігор Мацко, якої він таким чином добивається. Вони з ним спілкувалися і знають, як на нього вийти. Зараз вони також в Польщі. Я зверталася до них, із проханням допомогти, але як бачите, цей жах продовжується. Хто їх знає, допоможіть, переконайте, щоб допомогли викрити ту особу.Сподіваюся кіберполіція зможе знайти його, – написала Ірина Мацко”.

тернопіль письменниця погрози
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі