Тернополяни вирішують, що робити з металевим серцем на “Острівку закоханих” (ВІДЕО)

У Тернополі металева арка у формі серця викликала масове обговорення. Конструкцію встановили нещодавно, розміщена вона при вході на Острівець закоханих. Частина жителів обласного центру вподобала декор, інша – ні. Аби прийняти остаточне рішення – залишати арку на цьому місці чи перенести куди-інде, міський голова Сергій Надал створив он-лайн опитування.

“У Тернополі встановили арку поблизу Острова закоханих. Наше озеро – це гордість міста. Саме сюди ми приходимо з сім’ями, з друзями, сюди приводимо гостей. Звичайно, у кожного з нас є своє бачення і вподобання. І ті комунальні служби, які встановлювали арку, мали на меті зробити наш парк ще красивішим. Ця арка викликала резонанс. Я отримав багато ваших відгуків і позитивних, і негативних. У мене пропозиція. Давайте так, напишіть у коментарях Вашу думку: подобається Вам арка чи ні. Якщо більшість проголосує, що арка не прикрашає наш парк, то ми перенесемо її в інше місце”, – йдеться у дописі міського голови Тернополя.

Станом на 9 червня тернополяни проголосували у співвідношенні 39:61. Більшість – за перенесення конструкції в інше місце. Опитування триватиме ще три дні. Віддати свій голос Ви можете за посиланням.

Думкою містян з цього приводу поцікавилися й журналісти “Файного міста”.

Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі