На Тернопільщині представили керівника обласного осередку партії «Слуга Народу»

На Тернопільщині представили керівника обласного осередку партії «Слуга Народу», Григорій Андрощук

Тернопільську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив 45-річний Володимир Гевко — народний депутат України.

На Тернопільщині представили керівника обласного осередку партії «Слуга Народу», фото-1

Рішення призначити керівником Тернопільської парторганізації Володимира Гевка ухвалили 5 червня члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Під час представлення народна депутатка України, заступниця голови фракції«Слуга Народу»Євгенія Кравчук підкреслила, що той факт, що відкриття штабу співпало із початком передвиборчої кампанії – це збіг. Партійні організацій будуть не тимчасовими, а діятимуть і після місцевих виборів.

«Ще 15 лютого ми обрали керівні органи партії, модернізували статут,презентували наш центральний офіс, запустили Громадський хаб, Інформаційний хаб. Але щойно ми приступили до активної розбудови партійних структур – почалася епідемія коронавірусу. І ми вирішили, що, по-перше, не будемо нікого наражати на небезпеку, проводячи партійні збори. По-друге, голова партії Олександр Корнієнко запропонував – і ми його підтримали в цьому – відмовитися від бюджетних коштів, які, згідно із Законом, надійшли на фінансування партії. Ці гроші ми передаємо на боротьбу з епідемією коронавірусу та подолання її наслідків. Поки що ми єдина партія, яка відмовилася від державного фінансування на користь людей», – пояснила Євгенія Кравчук.

Володимир Гевко подякував колегам депутатам за довіру і зазначив, що Тернопільський штаб – місце, де знатимуть проблеми жителів краю і допомагатимуть їх вирішити.

«Наша команда на чолі з Володимиром Зеленським прийшла не виборами займатися, а змінювати Україну від Києва до найменшого села.Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотній зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наш штаб – постійно діючий осередок спілкування з мешканцями нашої області», - зазначив Володимир Гевко.

Біографічнадовідка:

Володимир Леонідович Гевко

Народився 20 серпня 1975 року в смт Товсте Заліщицького району.

Закінчив Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю «Менеджмент організацій». Підприємець, громадський діяч і науковець, у 1997–2017 роках працював викладачем, доцентом кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Кандидат економічних наук, докторант (з 2017 року).

З 2001 року – директор навчально-консалтингової компанії «Профі-Центр». Голова Регіональної Ради підприємців при Тернопільській ОДА. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України у 2015–2019 рр.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 167 округу (Тернопільська область) від партії «Слуга Народу». Член однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року – член партії. Заступник голови Комітету з питань бюджету.

Рішення призначити керівником Тернопільської парторганізації Володимира Гевка ухвалили члени обласної партійної організації, 5 червня, під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Нагадаємо, що окрім Тернопільської, 30 травня та 5 червня 2020 року призначені керівники ще 16 обласних партійних осередках та одному міському. Створені регіональні організації партії «Слуга Народу» із статусом юридичних осіб.

21 липня 2019 року політична партія «Слуга Народу» здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії Україну фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

На Тернопільщині представили керівника обласного осередку партії «Слуга Народу», фото-2
Гевко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі