Критерії вибору кращого рюкзаку для початкової школи

Критерії вибору кращого рюкзаку для початкової школи, Доброва Евгения

Зібрати дитину до школи – приємне, але відповідальне завдання. Як ми, батьки, можемо допомогти легше пристосуватися до нового ритму та зменшити навантаження на організм? Обрати вдалу модель рюкзаку!

Яким повинен бути рюкзак першокласника?

 • Безпечним
 • Зручним
 • Довговічним
 • Ортопедичним
 • Гарним

Чи існують рюкзаки, в яких поєднані всі ці вимоги? Так! Це – рюкзаки Kite.

Критерії вибору кращого рюкзаку для початкової школи, фото-1

Вага. Оптимальна вага укомплектованого ранця – приблизно 10% ваги дитини.

Спинка – ортопедична. Обов’язкова наявність м’яких подушечок, які допомагають тримати спину в природному положенні і зберігати здорову поставу.

Лямки – широкі, S подібної форми, з пом’якшувальними елементами та регулюванням довжини.

Нагрудний ремінь зафіксує рюкзак - він не буде зміщувати центр ваги під час руху.

Якість повинна проявлятися в усьому: від матеріалів до фурнітури. Рюкзак – це річ, яку носиш щодня. Скільки разів його доведеться відкривати та закривати – і не порахуєш. Важливо обирати ранець тільки від перевіреного виробника. Німецький бренд Kite – вже понад 10 років на ринку України. Рюкзаки Kite відповідають європейським стандартам якості та безпеки.

Зовнішній вигляд. «Аби був зручний» – так обирають речі безліч батьків. Але для дитини важливо, щоб рюкзак був і комфортним, і гарним. Діткам прийдуться до смаку яскраві моделі з героями мультфільмів ліцензійних серій Kite. Персонажі My little pony, Transformers, Paw patrol та інших мультиків будуть щодня підіймати настрій та мотивувати з радістю ходити до школи.

Топові моделі рюкзаків для початкової школи

Шкільні рюкзаки Kite - ергономічні, зручні та практичні. Задля безпеки, з усіх боків оснащені світловідбиваючими елементами. Ортопедична спинка Ergo Kids з м’якими подушечками та вентиляцією – комфортна для спини, сприяє формуванню правильної постави. Лямки – анатомічної S-подібної форми.

Шкільні рюкзаки Kite рекомендовані для школярів, схвалені німецьким інститутом здоров'я і ергономіки IGR.

Кожний рюкзак Kite – надійний та класний. Якому бренду довіряти – зрозуміло. Залишилося обрати модель.

Каркасні:

 • 501 S – бестселер, перевірений часом. Справжня рок-зірка серед рюкзаків. Еталонна, класична модель. Завдяки функціональності і консервативному дизайну, щороку знаходить теплий відгук в серцях першокласників.
 • 531 M підкорює сучасним дизайном та витонченістю форми. Унікальна система регулювання висоти: рюкзак «зростає» разом з дитиною.
 • 555 S – найсвіжіша новинка сезону. Ще гарячий, ніби щойно з печі! Модель полегшена, компактна, вишукана; модернізована під анатомічні особливості 6-річної дитини.
Критерії вибору кращого рюкзаку для початкової школи, фото-2

Напівкаркасні:

 • 706 (S, M) - Трендовий та ергономічний. Оптимальна кількість кишень та відділень для охайного розташування канцелярії та підтримання порядку.
 • 700 М Яскравий та практичний. Є класичні моделі і трансформери «2-в-1» зі змінною панеллю: дитина зможе самостійно змінювати дизайн, перестібуючи малюнки. Завдяки такому перевтіленню, одна модель практично замінить два рюкзаки.
 • 720 Smart Лаконічний та стриманий. Для володарів тонкого смаку та поціновувачів мінімалізму. В комплекті є яскраві значки, за допомогою яких можна декорувати рюкзак та проявити свою індивідуальність.


М’які:

 • 770,777, 779 - найлегші моделі. Вони майже невагомі на плечах та зберігають усі ортопедичні якості.
Критерії вибору кращого рюкзаку для початкової школи, фото-3

Kite – першокласні рюкзаки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі