Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО)

Монастирок – мальовниче село на Борщівщині. Тут печерний храм на висоті 80 м над річкою Серет. В середині, на кам’яній стіні, єдиний лик Ісуса Христа із заплющеними очима. У підніжжі скельного храму – жертовний камінь-велетень. На його поверхні – рівнораменний хрест, вода у якому червоного кольору. Зі скель відкриваються прекрасні краєвиди каньйону та річкової долини.

– У Монастирку поєднання природи і великої сакральної пам’ятки. Це місце магічної сили і один з туристичних магнітів. Сюди приїжджають люди з релігійними вподобаннями і ті, хто хоче побачити ці прекрасні ландшафти, – начальник управління туризму ТОДА Ростислав Яцків.

Монастирок ховає в собі чимало легенд й переказів. У ньому сила прадавніх реліквій. Загадкову місцину на Тернопільщині називають Стоунхенджем. Відчути силу й збагнути одвічну таїну може кожен мандрівник, пише Медіатор.

Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Магічна сила Монастирка: на Тернопільщині запрошують до “Стоунхенджу” (ФОТО, ВІДЕО), фото-6
Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі