Учасник тернопільського колективу "Вар'яти-шоу" розповів про своє "не лакшері" весілля (ФОТО)

Відомий український гуморист, учасник тернопільського колективу «Вар’яти-шоу» Володимир Жогло відгуляв весілля зі свою дівчиною Іриною. Також стало відомо, що пара скоро стане батьками — молода сім’я чекає поповнення.

 Як розповідає артист, розписалися вони ще місяць тому, а тепер вирішили і обвінчатися. Знаменну подію відзначили в колі рідних і близьких. Шлюб вони взяли в себе на батьківщині, у Львівській області.

За словами коміка, під час обряду і після нього всі гості дотримувалися правил поведінки на карантині. А от відсвяткувати весілля «з розмахом» не вийшло, адже в країні все ще бушує коронавірус, пишуть Тернополяни.

– Як і під час розпису, зараз всіх карантинних норм ми дотримувалися, – розповів в інтерв’ю «Новому каналу» Володимир Жогло. – Це було весілля закритого типу, в сімейному колі. Не було нічого на широку ногу або лакшері. Все дуже стримано, чітко, зі збереженням соціальної дистанції. Спочатку пройшло вінчання, а потім – невелике сімейне застілля.

Фото зі свята з’явилися на сторінці у Facebook у самого артиста, а також у його дружини Ірини, яка нарешті приміряла білу весільну сукню.

Зворушливі знімки Ірина супроводила посланням чоловікові: «Моє гостре почуття через пристрасть до тебе просто рве на дрібні частини душу! Дуже хочеться знову пережити ті моменти, коли рахувала секунди до зустрічі з тобою, хочу відчувати тебе кожною своєю клітинкою. Не можу прожити без відчуття аромату твого тіла навіть хвилини. Всі миті, які я проводжу без тебе, схожі на вічність! Як же я люблю кожну зморшечку на твоєму обличчі!» – написала дівчина.

Учасник тернопільського колективу "Вар'яти-шоу" розповів про своє "не лакшері" весілля (ФОТО), фото-1 Учасник тернопільського колективу "Вар'яти-шоу" розповів про своє "не лакшері" весілля (ФОТО), фото-2 Учасник тернопільського колективу "Вар'яти-шоу" розповів про своє "не лакшері" весілля (ФОТО), фото-3 Учасник тернопільського колективу "Вар'яти-шоу" розповів про своє "не лакшері" весілля (ФОТО), фото-4
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі