Оточення Зеленського оштрафували за порушення карантину в кафе: президента "покарати" не змогли

Оточення Зеленського оштрафували за порушення карантину в кафе: президента "покарати" не змогли, Георгій Шевчук

Ряд чиновників, які супроводжували президента в кафе, заплатять штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Особи, які супроводжували главу держави Володимира Зеленського під час візиту до Хмельницької області, заплатять штраф за порушення карантину.

Про це йдеться на сайті Хмельницького міськрайонного суду. До відповідальності притягнули керівника Офісу президента Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голову Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета, Хмельницького міського голову Олександра Сімчишина і приватного підприємця Андрія Мельниченка.

Як повідомляє "Кореспондент", усі, хто супроводжував президента під час відвідування кафе в Хмельницькому, оштрафовані за порушення правил карантину на 17 тисяч гривень.

На сайті суду йдеться, що вони порушили карантин, перебуваючи без засобів індивідуального захисту. Рішення суду може бути оскаржене протягом 10 днів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що президента Володимира Зеленського не оштрафували за порушення карантину в кафе через те, що він недоторканний, згідно з Конституцією.

Як відомо, 3 червня Зеленський з делегацією відвідали кафе в Хмельницькому, чим порушили правила карантину.

Штраф порушення_карантину_в_кафе Зеленський Хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі