• Головна
  • "Через політичний тиск": Голова Нацбанку Яків Смолій написав заяву про звільнення (ФОТО)
21:40, 1 липня 2020 р.
2

"Через політичний тиск": Голова Нацбанку Яків Смолій написав заяву про звільнення (ФОТО)

"Через політичний тиск": Голова Нацбанку Яків Смолій написав заяву про звільнення (ФОТО)

Голова Національного банку Яків Смолій, котрий є уродженцем Тернопільщини,  подав на ім’я президента заяву про свою відставку, пояснивши таке рішення  "систематичним політичним тиском".

"Протягом тривалого часу на Національний банк України здійснюється систематичний політичний тиск. Це унеможливлює ефективне виконання мною як Головою покладених на мене обов’язків керівництва діяльністю Національного банку та взаємодію з іншими державними органами.

Своєю відставкою я прагну застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні", - заявив Смолій.

Як інформує "Економічна правда", раніше голова Національного банку Яків Смолій заявляв про те, що має намір залишатися на посаді голови до кінця своєї каденції – 2025 року.

Смолів став головою НБУ 15 березня 2018 року, коли Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови Нацбанку і призначила його на цю посаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Голова_Нацбанку #заява_про_відставку #полятичний_тиск

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
police
2 липня 2020 р., 07:28
Не знати який там тиск в цій політиці,але надія наша пропала ! А так усі надіялися і район і рідне село що якась інфраструктура заворушиться коли очільником Національного Банку України став наш земляк , односельчанин -Смолій Яків Васильович !!! Була надія що покращаться дороги , відремонтується старенька церква у рідному селі , засвітяться нічні темні вулиці
police
2 липня 2020 р., 07:56
Не знати який політичний тиск і куди здійснюється вже багато років у нашій звами Незалежній Україні ,але надія наша на краще життя повина в нас залишатися в серці назавжди !!! Так і появилася надія у односельців Яківа Василовича Смолія який став очільником Національного банку України у 2018 році. Що маленьке село Вербовець де народився наш герой таки не буде забуте : відремонтується старенька церква , засвітяться нічні темні вулиці , вуличні шляхи перестануть бути проблематичними для пересування ,усміхнуться люди з ім’ям на вустах так це наш земляк Яків Смолій-який не забуває за своє село, за рідну земельку яка дає стільки життєвих спогадів і додає радості нашій душі !!!То ж давайте дорогі вербовляни не забувати про наше квітуче село Вербовець ,а підтримувати його з усіх куточків світу ,любити та цінувати його ,і рідну нашу неньку Україну !!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...