• Головна
  • "То було жахіття": потребує допомоги 22-річний юнак, якого жорстоко побили на Тернопільщині (ФОТО, 18+)
10:07, 5 липня 2020 р.
4

"То було жахіття": потребує допомоги 22-річний юнак, якого жорстоко побили на Тернопільщині (ФОТО, 18+)

"То було жахіття": потребує допомоги 22-річний юнак, якого жорстоко побили на Тернопільщині (ФОТО, 18+)

Шокуючий випадок трапився на Тернопільщині: юнак став жертвою звірячого побитті і тепер перебуває у реанімації з численними травмами.

Як інформує "Файне місто", допомоги небайдужих потребує житель села Чернилівка Підволочиського району. 22-річний молодик отримав важкі трави під час походу до магазину. Разом зі своєю коханою на шляху вони зустріли мешканця сусіднього села. Чоловік був у нетверезому стані та почав чіплятися до молодої пари. У результаті – конфлікт переріс у бійку.

В Олега Штойка перелом щелепи зі зміщенням, важкі травми голови та інших частин тіла. Хлопець – у реанімації. Про допомогу у зібранні коштів на лікування просить жителів краю Наталія Кара.

"22 роки – це вік щоб жити, творити, любити, зростати. Олега спідкала така біда, що на його дорозі зустрілася людина, котра по-звірячому познущалася над ним. Спричинила ряд травм і переломів, котрі потребують оперативно-хірургічного втручання, тривалого лікування і реабілітації . Півтора місяця як Олег втратив батька, котрий був онкохворим, потребував догляду та лікування. Також мама Олега має поломану руку. Відповідно, у сім’ї ніхто не працює. Ми не розуміємо, чому саме таке випробування нам доводиться пережити, стараємося триматися, молитися і надіємося на одужання. Від Ваших незначних внесків залежить дуже багато. Мама буде вдячна за будь яку фінансову допомогу", – написала Наталія Кара.

Про стан сина розповіла мама Олега Штойка Оксана Іванівна.

"З правої сторони щелепа тріснула, також чотири зуби запалися до середини, ніс перебитий. Дихає тільки однією ніздрею, іншою не може. Коли я побачила сина у той день, я не знала, куди маю діватися. То було жахіття", – пригадує мама.

Реквізити для допомоги: Приватбанк

номер карти: 5168742722428657

смт Підволочиськ Штойко Оксана Іванівна (мама Олега Штойка).

#Побиття #юнак #реанімація #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
098
5 липня 2020 р., 10:44
поїхати туди і від..іздити того нападника
Маша
5 липня 2020 р., 14:41
Виявляється, що цей нападник не раз так себе вів і чомусь не покараний. Та такі уроди повинні бути ізольовані від людей.
Оголошення
live comments feed...