• Головна
  • Акваторію Тернопільського ставу будуть обстежувати муніціпальні інспектори
08:31, 10 липня 2020 р.
1

Акваторію Тернопільського ставу будуть обстежувати муніціпальні інспектори

9 липня управління муніципальної інспекції отримало у користування моторний човен для проведення моніторингу акваторії Тернопільського ставу.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, придбаний човен  за кошти міського бюджету. З його допомогою працівники муніципальної інспекції будуть здійснювати контроль за дотримання водного законодавства на ставі у співпраці з екологами та громадськими активістами, слідкувати за дотримання правил рибальства тощо.

Зазначимо, що рейди на Тернопільському озері будуть проводитися в денну та нічну пору доби.

Згодом працівники муніципальної інспекції отримають в роботу повноцінний катер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #став #обстеження

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
02
12 липня 2020 р., 17:59
Рибки захотіли будуть відбирати в пенсіонерів карасів.                                                                                                                                                           На Щуку хтось бомагу в суд подав, Що буцімби вона такеє виробляла, Що у ставу ніхто життя не мав: Того заїла в смерть, другого обідрала. Піймали Щуку молодці Та в шаплиці Гуртом до суду притаскали, Хоча чуби й мокренькі стали. На той раз суддями були Якіїсь два Осли, Одна нікчемна Шкапа Та два стареньких Цапа,— Усе народ, як бачите, такий Добрячий та плохий. За стряпчого, як завсігди годиться, Була приставлена Лисиця... А чутка у гаю була така, Що ніби Щука та частенько, Як тільки зробиться темненько, Лисиці й шле то щупачка, То сотеньку карасиків живеньких Або линів гарненьких... Чи справді так було, чи, може, хто збрехав (Хто ворогів не мав!),— А все-таки катюзі, Як кажуть, буде по заслузі. Зійшлися судді, стали розбирать: Коли, і як воно, і що їй присудити? Як не мудруй, а правди нігде діти. Кінців не можна поховать... Недовго думали — рішили І Щуку на вербі повісити звеліли, — Дозвольте і мені, панове, річ держать! Тут обізвалася Лисиця. — Розбійницю таку не так судить годиться: Щоб більше жаху їй завдать І щоб усяк боявся так робити, — У річці вражу Щуку утопити! — Розумна річ! — всі зачали гукать, Послухали Лисичку І Щуку кинули — у річку.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...