• Головна
  • Бейбі-боксів не буде: що отримають новоспечені матусі натомість
18:30, 14 липня 2020 р.

Бейбі-боксів не буде: що отримають новоспечені матусі натомість

Обіцяні бейбі-бокси для дітей, які народилися після березня 2020-го і яким їх не вистачило, так їх і не отримають.

Міністерство на своїй сторінці у Facebook зазначає, що 3 березня 2020 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 172 "Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою (пакунок малюка)".

Відповідно до цієї постанови у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету мала б проводитись централізовано – державною установою «Професійні закупівлі». Проте, 30 червня цього року за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольний комітет України прийняв рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги (пакунок малюка). Відтак породілі, які народили немовлят після березня 2020-го не отримають пакунок, як раніше запевняли в місцевому департаменті соцполітики. Натомість, Мінсоцполітики розробити проект урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюкаˮ на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою. Щоправда, поки невідомо про яку суму йдеться, та коли породілі зможуть отримати свою допомогу.

Дослова, з травня у тернопільських пологових будинках припинили видачу “пакунків малюка”. Як виявилося, угода на їх постачання, укладена Департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА, діяла лише до березня включно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бейбі_бокс

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...