• Головна
  • На Тернопільщині майже половина абітурієнтів не з'явилась на ЗНО з географії
11:01, 16 липня 2020 р.

На Тернопільщині майже половина абітурієнтів не з'явилась на ЗНО з географії

ЗНО з географії складали вчора абітурієнти на Тернопільщині. В області діяло 22 пункти тестування. Проігнорували іспит майже половина вступників.

На Тернопільщині явка була однією із найнижчих по всій Україні - 64% від кількості зареєстрованих, про це повідомив  Український центр оцінювання якості освіти.

«За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з географії в Україні, взяли 92 962 особи, що становить 70,99 % від загальної кількості зареєстрованих. 34 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 6 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 47 громадських спостерігачів».

Окрім того, на Тернопільщині були й випадки, коли абітурієнтів не допустили до складання ЗНО через спробу скористатися мобільними пристроями. Таких випускників троє.
Нагдаємо, що абітурієнтам, які взяли участь у тестуванні, повідомляють результати наприкінці липня. Завтра ж у регіоні завершується основна сесія ЗНО іспитом з хімії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #тестування #ЗНО

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...