• Головна
  • На Тернопільщині впала ціна на частину продуктів: що подешевшало найбільше
11:42, 21 липня 2020 р.

На Тернопільщині впала ціна на частину продуктів: що подешевшало найбільше

На Тернопільщині впала ціна на частину продуктів: що подешевшало найбільше

На споживчому ринку області в червні ціни на продукти та безалкогольні напої в цілому знизились на 1,1%. Найбільше, на 12,2%, подешевшали овочі.

Подешевшання овочів відбувається через сезонність. Крім цього, як повідомили в управлінні статистики, на 3,2–2,0% впала ціна на свинину, яловичину, молоко та сало. На 1,9–0,3% подешевшали фрукти, сметана, рис, м'ясо птиці, сири, кисломолочна продукція та соняшникова олія.

Водночас, на 11,4%, подорожчали яйця. Також на 2,9–0,7% стали дорожчими пшеничне борошно, цукор, макаронні вироби та безалкогольні напої.

Одяг і взуття подешевшали на 6,7%, зокрема, взуття – на 7,2%, одяг – на 6,5%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,0% відбулося в основному за рахунок здешевлення природного газу на 4,9% та зниження тарифів на гарячу воду на 9,0%.

У сфері охорони здоров'я ціни знизились на 1,0%, що зумовлено подешевшанням фармацевтичної продукції на 1,6%.

Підвищення цін на транспорт на 0,5% в першу чергу спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 2,5%, палива та мастил – на 1,9%.
Подорожчання послуг освіти на 1,6% спричинено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 10,0%. Так як у літній період батьки платять більшу суму за один день перебування дитини у садку, до прикладу 19грн.60коп.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок #ціна,споживчий_кошик #освіта #оплата

Коментарі

Оголошення
live comments feed...