• Головна
  • Сергій Притула розповів, чи піде у мери Києва
20:31, 22 липня 2020 р.
4

Сергій Притула розповів, чи піде у мери Києва

Сергій Притула розповів, чи піде у мери Києва

Український ведучий та волонтер Сергій Притула зізнався, що не втратив інтересу до політики після того, як не пройшов до парламенту на останніх виборах.

– Мені дуже цікаво спостерігати за тими процесами, які відбуваються у політичному середовищі, і я дуже хочу в якийсь момент стати його частинкою, – розповів він Фактам ICTV.Ведучий погодився з тим, що у політиці необхідно вести важку боротьбу проти інформаційних атак. Притула розповів, що на нього регулярно виливають бруд у масмедіа та мережі, з яким йому допомагають боротися підписники.– 900 тис. підписників на Facebook – це вже маленьке масмедіа. Я готовий протистояти цьому. Розумію, що ресурси не рівні. Коли заходить ботоферма, я навіть нічого не пишу, мої підписники самостійно забивають цю людину хейтом, – розповів волонтер.

Чи змінює людей політика?
Притула висловив переконання, що велика політика не змогла б його сильно змінити в гірший бік.
– Якщо кажуть, що якась гарна людина прийшла до парламенту і стала після цього лай**, то я вас засмучу – найімовірніше, на 99%, ця людина була лай** і до потрапляння до Ради, – сказав він.

Чи піде Притула в мери?
Сергій Притула розглядає варіант того, щоб розпочати політичну кар’єру, наприклад, з перемоги на виборах мера Києва.– Ми обговорювали мерську кампанію. Але для того, щоб я сказав своє остаточне так, мені потрібно кілька речей, які повинні бути гарантовані на березі, саме тими людьми, з яким я спілкуюся в політичній царині. Якщо я відчую, що маю на кого опертися, я знаю на кого, тоді це може бути вірогідним, – сказав волонтер.

Нагадаємо, що 8 червня 2019 року Притула заявив, що піде на парламентські вибори, але до Ради не пройшов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #вибори #політика

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ібікус
22 липня 2020 р., 22:21
Боже, чудо, заспокойся і не сміши людей. Ще мені - кандидат...
Petro24
23 липня 2020 р., 00:46
Ох... ще один політик... Що цей, що Вакарчук - одне одного ніякі здибали.
1234
23 липня 2020 р., 10:33
почни зі Збаража для початку.
ірина Ж.
24 липня 2020 р., 20:03
Уявіть дебати між Кличком і Притулою. Кличко:“У меня есть два заместителя, четыре из которых уже месяц лежат в кабинете министров, и которых назначить невозможно. Не знаю, почему“,  Притула: Крим чий? Кличко: “А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать“. Притула: А Крим чий? Кличко: "чтобы “холодная вода превратилась в горячую, ее нужно подогреть“. Притула: А все таки Крим чий?“ Кличко:"Каждого из киевлян я прошу с пониманием относиться к этой проблеме, и просил бы также всех киевлян также с особой составляющей обратиться к проблеме теплосбережения и подготовке к земле“, - Притула: Крим чий? Як думаєте, хто в цьому бою переможе?
Оголошення
live comments feed...