• Головна
  • "Швидка" тепер приїде далеко не до кожного: нові правила та тарифи
10:47, 28 липня 2020 р.
9

"Швидка" тепер приїде далеко не до кожного: нові правила та тарифи

"Швидка" тепер приїде далеко не до кожного: нові правила та тарифи

“Швидка допомога” в Україні буде приїжджати за новими тарифами і правилами. Так, у МОЗ заявили, що незабаром набудуть чинності нові алгоритми надання громадянам екстреної медичної допомоги. Всього буде існувати чотири категорії, що визначають швидкість реагування працівників екстреної медичної допомоги на виклик. 

Як розповіла під час брифінгу заявила перший заступник міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як, до першої категорії хворих медики зі “швидкої допомоги” будуть відправлятися дуже швидко, пише Резонанс.

“У випадках, які належать до категорії критичних, час прибуття бригади екстреної медичної допомоги становить 10 хвилин. Категорія екстрених викликів передбачає прибуття протягом 20 хвилин. Не екстрені виклики направляються у відповідну установу охорони здоров’я, що надає первинну допомогу, а в разі відсутності такої можливості, диспетчер напрямку буде відправляти до пацієнта бригаду екстреної допомоги, яка не виконує критичні або екстрені виклики”, – зазначила Садов’як.
В четверту категорію потрапляють всі непрофільні виклики. Реагування відбувається без виїзду бригади екстреної медичної допомоги, і пацієнт може отримати консультацію телефоном, або буде спрямований на надання допомоги сімейним лікарем. Крім того, чиновниця додала, що тариф на виклик бригади екстреної медичної допомоги підвищили від 112 гривень до 163 гривень.
Варто відзначити, що до критичної категорії відносять випадки, при яких людині необхідна негайна допомога. Наприклад, при настанні клінічної смерті, інсульті, інфаркті, якщо людина отримала політравму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нововведення #реформа #швидка #медицина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
....
28 липня 2020 р., 12:17
**** поздихайте в свої міністерстві і шоб до вас швидка не приїхала
Намаєш
28 липня 2020 р., 12:41
То медицина платна чи як канстітуція пише?
!!!
28 липня 2020 р., 18:00
Куди спрямовуються податки населення, якщо їх не вистачає навіть на безоплатну медичну допомогу  швидкої допомоги. Як людина може визначити, до якої категорії складності відноситься  недуга??? І що робити, якщо на той момент не буде чим оплатити, так звану, послугу швидкої. І, нарешті,  Скільки вже можна  так знущатися над людьми???!!!
Сергій
28 липня 2020 р., 19:34
За, що люди сплачують податки? На заробітну плату мусорам (не в образу адекватним Поліцейським) та депутатам? Коли податки почнуть працювати на людей, а не грабувати їхні гаманці?!
Василь
28 липня 2020 р., 21:23
Так то вже давно такі правила існують, ти коли дзвониш на швидку там перше що питають чи маєш гроші а  якщо не маєш то вони просто кладуть слухавку або придумують якусь історію.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...