Епідеміолог пояснила, чому на Тернопільщині поменшало випадків COVID-19

Кількість хворих на COVID-19 різко скоротилась. Цього тижня епідемічна ситуація на Тернопільщині стабілізувалася, – повідомила виконувачка обов’язків директорки обласного лабораторного центру Юлія Кравчук. Тенденції пов’язують із циклічністю епідемічного процесу.

«Бачимо, що в нас показники йдуть до спаду, динаміка йде позитивна, що в принципі було прогнозовано. Бачимо, що ситуація з поширенням COVID-19 в нашій області має циклічний характер з періодами спаду і підйому. Перший раз, коли проводило оцінку Міністерство охорони здоров’я окремим регіонам і окремим адміністративно-територіальним одиницям, ми саме були в піку підйому, тому сталася така ситуація, що ми потрапили в червону зону. Станом на сьогоднішній день ми бачимо позитивну динаміку, кількість тестувань ми не зменшуємо, але кількість виявлених позитивних випадків знизилася».

Нагадаємо, за постановою Кабміну Тернопіль внесли до"червоної зони" епідемічної небезпеки. Втім, депутати міської ради вирішили не посилювати карантин в обласному центрі, вважаючи рішення центральної влади необ’єктивним.

коронавірус пандемія зонування МОЗ статистика епідеміолог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі