Стало відомо, якою буде грошова застава для кандидатів на посаду міського голови Тернополя

16 липня Верховна рада України внесла зміни до виборчого законодавства, зокрема і до Виборчого кодексу щодо грошової застави.

Новації торкнулись зміни "формули" визначення розміру грошових застав для кандидатів в депутати місцевих (територіальної громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) рад, а також кандидатів на посаду міського голови (міста з кількістю виборців 75 тисяч і більше).Зокрема грошову заставу для них було зменшено у 9 разів.Кандидатам на посаду міського голови Тернополя потрібно буде внести грошову заставу в розмірі майже 38 тис. 673 грн, організаціям партій, яка висувають виборчий список кандидатів в депутати до Тернопільської міської ради – аналогічну суму.

Нагадаємо, грошову заставу тепер будуть змушені сплачувати кандидати в депутати до всіх рівнів рад, а також кандидати на посаду сільського, селищного голови.
До внесених змін до Виборчого кодексу політичним партіям, які висували виборчий список до Тернопільської міської ради чи кандидатам на посаду Тернопільського міського голови мали б внести грошової застави значно більші, в розмірі приблизно 347 тис. грн.

місцеві_вибори застава гроші законодавство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі