Несподіване прохання до гостей на весіллі: замість квітів та цукерок тернопільські молодята приймали в дарунок іграшки для сиріт (ФОТО)

Відмовитися від квітів та цукерок, які зазвичай дарують на весілля, вирішили тернопільські молодята Оля і Антон Колесникові. Натомість вони попросили гостей принести іграшки та речі для дітей-сиріт.

На сайті Terminovo зазнають, що родичі та друзі наречених із задоволенням підтримали таку ініціативу. Зібрану допомогу подружжя віддало у Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини.
"Солодкого ми з чоловіком практично не вживаємо, а квіти зів’януть, тому вирішили зробити добру справу. До того ж у нас в декорі на весіллі було багато квітів – на столах, арках. Та й навіть декілька гостей принесли букети. Тому квітів нам не бракувало!", – зауважує новоспечена дружина Оля Колесникова (Турчин).

Несподіване прохання до гостей на весіллі: замість квітів та цукерок тернопільські молодята приймали в дарунок іграшки для сиріт  (ФОТО), фото-1 Несподіване прохання до гостей на весіллі: замість квітів та цукерок тернопільські молодята приймали в дарунок іграшки для сиріт  (ФОТО), фото-2 Несподіване прохання до гостей на весіллі: замість квітів та цукерок тернопільські молодята приймали в дарунок іграшки для сиріт  (ФОТО), фото-3

Про свою ідею молодята попередили гостей в запрошенні на весілля.
“Плануєте дарувати квіти? Будемо вдячні, якщо заміните їх іграшкою чи дитячою річчю. Запах квітів забудеться з часом, а свято для діток, які цього потребують, запам’ятається назавжди. Це буде наш спільний дарунок для дітей сиріт”, – йшлося у запрошенні.
Як розповідає Ольга, гості принесли на весілля м’які іграшки, машинки, абетки, розвиваючі ігри."Ми ще докупии підгузники, дитяче харчування, мило, креми. Назбиралося всього великий ящик. Допомогу молодята відвезли у будинок дитини, де були приємно здивовані таким вчинком. – говорить наречена.

весілля подарунки іграшки сиротинець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі