Біля гаражного кооперативу знайдено 18 кілограмів ртуті

11 серпня о 18:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про виявлення в м. Тернопіль, на відкритій території, на вул. Подільська поліетиленового пакету, в якому знаходились 5 ємностей, з речовиною, схожою на металеву ртуть, загальною вагою орієнтовно 10 кг.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Тернопільській області.На місце події залучалось рятувальне відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення та оперативна група Тернопільського міського відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області.Рятувальники ретельно обстежили місце знахідки – ознак розливу ртуті не виявлено. Вилучену речовину передали органам місцевого самоврядування для утилізації.

Біля гаражного кооперативу  знайдено 18 кілограмів ртуті, фото-1 Біля гаражного кооперативу  знайдено 18 кілограмів ртуті, фото-2 Біля гаражного кооперативу  знайдено 18 кілограмів ртуті, фото-3 Біля гаражного кооперативу  знайдено 18 кілограмів ртуті, фото-4

Ртуть – метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення – +38,90 С.

ртуть речовина ДСНС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі