Як працюватимуть тернопільські гуртожитки в час карантину?

Як працюватимуть тернопільські гуртожитки в час карантину?, Тата Когут

МОЗ оприлюднило рекомендації щодо роботи гуртожитків під час карантину. Зокрема, усі, хто перебуває в гуртожитку, зобов'язані носити захисні маски поза межами кімнати та користуватися спиртовими антисептиками на вході.

Адміністрація гуртожитку повинна вживати всіх необхідних заходів для протидії поширенню COVID-19.

"Проживання в гуртожитках та їх відвідування під час карантину має бути безпечним. Для цього впроваджено ряд епідеміологічних правил для мешканців, відвідувачів та адміністрації приміщень", - сказано у повідомленні МОЗ.

Зокрема, усі, хто перебуває в гуртожитку, зобов'язані носити захисні маски поза межами кімнати та користуватися спиртовими антисептиками на вході.

Також на вході до гуртожитку мають бути розміщені інформаційні матеріали про профілактику COVID-19 і відведені місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.
Особи, які проживають у гуртожитках, мають щодня проходити безконтактний температурний скринінг, регулярно мити руки милом або обробляти спиртовмісними антисептиками кожні три години й частіше; утримуватися від контакту з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань, а також самоізолюватися при появі таких симптомів.

Власники та адміністрації гуртожитків мають забезпечити:
наявність п’ятиденного запасу засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та їх використання працівниками гуртожитку;
постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах; вологе прибирання, дезінфекцію поверхонь кожні 3-4 години;
централізований збір ЗІЗ;
контроль за використанням ЗІЗ поза кімнатами.

Крім того, адміністрації гуртожитків повинні забезпечити медичне спостереження, доставку харчових продуктів, медикаментів, засобів гігієни, особистих речей особам, котрі перебувають на самоізоляції у гуртожитку, а також обмежити масові збори працівників та осіб, які проживають у гуртожитку, в закритих приміщеннях.

студенти гуртожиток правила
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі