Красуня за будь-яких умов: онкохворим жінкам у Тернополі пропонують безкоштовні послуги косметолога

Хворі на рак пацієнти потребують не лише медичної допомоги, моральна підтримка та підняття духу в будь який спосіб – не менш важливі фактори для одужання, ніж саме лікування.

Бути просто жінкою, красивою і впевненою в собі, побалувати себе косметичними послугами і відпочити від рутини та лікування, хоче кожна.

Дехто скаже –косметичні процедури у порівнянні з тим, через що пройшли онкохворі – дрібниці і вони їм не потрібні. Однак, багато експертів погоджуються, що ці на перший погляд дрібниці часто мають позитивний ефект та піднімають настрій пацієнтам, а відтак навіть покращують шанси на їх одужання.

Дуже хорошу ініціативу – надання безкоштовно послуг косметології для онкохворих жінок розпочала Софія. В центрі міста у дівчини свій косметологічний кабінет.

«Кожна жінка заслуговує на годинку спокою і насолоди у кабінеті косметолога. Кожна, а тим паче онкохвора, хоче бути красунею. От я і подумала, а чому б таких жінок не зробити щаслівишими?», - розказує Софія.Скористатись косметологічними послугами можна безкоштовно, усі деталі дівчина розповість за телефоном.
моб. тел. 0982934177 – косметолог Софія.

онкохворі жінка косметолог безкоштовно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі