Невідомий варвар живцем спалив цілу пасіку (ВІДЕО)

Зловмисник уночі знищив ціле бджолине господарство Любомира Дьякова із Тернопільщини.

Невідомий прийшов до пасіки вночі і майже в усі вулики позаливав займисту суміш і підпалив їх, інформує ТСН. Бджолині родини спалахували уві сні. Ще кілька вуликів незнаний візитер розтрощив.
Зранку Любомир Дьяков прийшов викачувати мед, але побачив лише обвуглені будиночки. Каже, за приблизними підрахунками пасіка вартувала 300 тисяч гривень. Проте чоловікові шкода не грошей, а бджіл. Бо пасіка — надбання всього його життя.
У невідомого злочинця сил вистачило на те, щоб підпалити 82 вулики. Найімовірніше, він по черзі заливав у кожен вулик займисту суміш і підпалював. Любомир Дьяков поратися біля бджіл почав ще з чотирнадцяти років, каже – ця пасіка - надбання усього його життя.

"У конкурентів такого нема. Там є пасіки всюди по кругу, нас вивезло може з чоловік п'ять", – каже чоловік. Вулики пана Івана Бойка вціліли, хоча стояли неподалік знищеної пасіки. Хто невідомий злочинець - він теж не знає. Вперше чує про навмисний підпал комах. 

Справа складна, кажуть місцеві правоохоронці. Бо єдині свідки у ній - бджоли. А їх не опитаєш. Усі версії оприлюднювати в поліції поки не хочуть.
Пляшку із залишками займистої речовини, яку знайшли у соняшниках, віддали на експертизу. Відкрили провадження за статтею "пошкодження майна шляхом підпалу". Тим часом власник згорілої пасіки теж розпочав пошуки злочинця: просить небайдужих людей відгукнутися - можливо хтось щось бачив чи стикався з випадками підпалу бджіл.

пасіка підпал бджоли злочин вогонь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі