У День міста на тернополян очікує відкриття нової культурно-відпочинкової зони "Комплексне Трансфер-містечко" (ФОТО)

У центральній частині Тернополя в сквері на вул. Качали, 1 тривають завершальні роботи з облаштування культурно-відпочинкової зони "Комплексне Трансфер-містечко". Проєкт реалізовується в рамках "Громадського бюджету 2020".

Зі слів автора ініціативи Галини Литвинюк, основною метою проєкту було створення зеленої зони для проведення різноманітних просвітницьких і мистецьких заходів, альтернативних олімпіад, демонстрації авторських дитячих фільмів у літньому міні – кінотеатрі тощо. Особливістю цієї зеленої зони став поділ на п’ять різних локацій: інклюзивно-ресурсна, пленарна, досліджуюча, розважальна зони та кінотеатр просто неба.
На даний час роботи уже на завершальному етапі, залишилося засіяти нову газонну траву та провести благоустрій території.

Відкриття "Комплексного Трансфер-містечка" відбудеться 28 серпня о 09:00 год.

У День міста на тернополян очікує відкриття нової культурно-відпочинкової зони "Комплексне Трансфер-містечко" (ФОТО), фото-1 У День міста на тернополян очікує відкриття нової культурно-відпочинкової зони "Комплексне Трансфер-містечко" (ФОТО), фото-2 У День міста на тернополян очікує відкриття нової культурно-відпочинкової зони "Комплексне Трансфер-містечко" (ФОТО), фото-3

Цього ж дня тут пройде Х ювілейний художньо-мистецький пленер "Крізь роки, крізь століття, Тернополе, живи!", а також нагородження учнів та студентів сертифікатами про іменні стипендії Тернопільської міської ради, переможців конкурсу відеороликів "Мій Тернопіль.480" та науковців закладів освіти і наукових установ громади преміями Тернопільської міської ради.

майданчик сквер розважальна_зона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі