Голова ТОДА, у якого напередодні виявили коронавірус, знаходиться у лікарні

Голова ТОДА, у якого напередодні виявили коронавірус, знаходиться у лікарні , Тата Когут

Голова Тернопільської ОДА перебуває в лікарні. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуку.

"Як і обіцяв, продовжую інформувати вас про стан справ в області. По-перше, хочу подякувати усім за підтримку. За ваші дзвінки, повідомлення, коментарі. Наразі перебуваю на стаціонарному лікуванні. Медики діагностували пневмонію. Отримую необхідну допомогу, але паралельно продовжую працювати.

Хочу наголосити, що Тернопільська область не залишилася без нагляду, навіть попри те, що деякі мої заступники теж захворіли на коронавірус і перебувають в лікарні.
Я здійснюю керівництво областю дистанційно. Щойно провів скайп-нараду з керівниками райдержадміністрацій та головними лікарями районних лікарень.

Пріоритетними напрямками залишаються запобігання поширенню коронавірусу, надання допомоги хворим, забезпечення лікарень ліжкомісцями для хворих на COVID-19.
Сьогодні ми прийняли рішення збільшувати кількість ПЛР-тестів у районах. Щодня до обласного лабораторного центру повинна надходити максимальна кількість зразків від усіх контактих осіб та людей з коронавірусною симптоматикою. Бо я як ніхто знаю, що цей підступний вірус може не проявлятися фізично, пневмонії ви не можете й не відчути, а в той же час ваше здоров’я і життя вже може бути під загрозою.

Так, я не присутній на роботі фізично, але я продовжую координувати процеси. Ситуація з захворюванням на COVID-19 залишається складною. За минулу добу маємо 154 нових випадків. Загалом в області підтверджено 4916 випадків COVID-19. 385 осіб перебувають в лікарнях. З них 14 під кисневою маскою, 85 на кисневому концентраторі і одна особа під апаратом ШВЛ. Особи, які під кисневим концентратом та на ШВЛ, знаходяться у важкому стані.

Додатково ми готуємо шість лікарень, де зможуть надавати допомогу хворим на коронавірус. Це медустанови у Зборівському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Борщівському та Тернопільському районах.

Щодо роботи ОДА. Адміністрація продовжує працювати у звичному режимі. Відповідно до протоколу, працівники структури пройшли ПЛР-тестування, це в першу чергу 40 осіб, які безпосередньо контактували зімною продовж останніх днів. Приміщення облдержадміністрації продезінфікуали", – йдеться в дописі.

коронавіру голова_тода хвороба лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі