"Батькам підготуватися!": Степанов сказав, скільки масок в день потрібно дитині в школі

"Батькам підготуватися!": Степанов сказав, скільки масок в день потрібно дитині в школі, Георгій Шевчук

На брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, скільки масок потрібно використовувати дитині на день під час відвідин школи.

Як інформує "Obozrevatel", за його словами, на день дитині в школі буде достатньо однієї маски для захисту від коронавірусної інфекції.

Степанов зазначив, що одноразова маска розрахована на три години безперервного носіння.

"Якщо дитина користується такою звичайною одноразовою маскою, їй досить однієї маски на день, тому що вона не завжди в ній знаходиться. Тому просто поклав в кишеню, коли починаються уроки і на перерві потім просто надів маску", – пояснив міністр.

Степанов нагадав, що існують і багаторазові маски. Їх можна випрати і попрасувати після уроків, а потім надіти заново.

Степанов діти школа одноразові_маски
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар: внизу / вгорі
Вася
28 серп. 2020 р., 11:05:39

Ох... ну яка маска для дітей? Він напевно дітей не має і не знає що це за такі створіння. А, це: "положив маску в кишеню"... Дитина бере брудними руками (в дитини інакшими руки не можуть бути бо це дитина, а ще й в школі) пхає маску в такуж саму брудну кишеню, бере потім назад з кишені, тулить до обличчя... Це все обмацує сто раз руками руками... Ну він хоч сам розуміє як це відбувається в дітей? Маска за день ще 50 раз побуває під партою, на підлозі в туалеті, на вулиці... Про що вони там в себе думають в міністерстві?