Втрати не бойові: мати отримала довідку коли по смерті сина пройшло більше тижня

Мати отримала довідку про небойову втрату лише через 9 днів після його загибелі. "Помер не від участі" у бойових діях",- прикра і болюча фраза для будь якої матері, син якої загинув на війні.

" Сьогодні, 9 день після загибелі в зоні проведення ООС, командира розвідгрупи 14 бригади ЗСУ старшого лейтенанта Володимира Рудника.  Пише на сторінці у фейсбук побратим загиблого.

"Командування, влада в догоду президенту, все таки видали довідку батькам про не бойову втрату. Бог їм суддя! Мене вразили слова матері Володимира, котра сказала наступне: "Мій син захищав Україну! Не ховався за чиїсь спини, не бігав від військомату, пішов першим на війну, пішов тому, що по іншому не міг. Я ніколи не забуду як ті хто мав би віддати шану моєму сину після його смерті, привезли труну, залишили її біля порога, сіли в машину і втекли. Я пробачаю їм все! І не тримаю зла! Звертаюся до захисників України, котрі сьогодні на сході. Бережіть себе! Залишайтеся живими! І не дай Боже, щоб з вами обійшлися як з моїм сином!"  В мене виступили сльози і плакали всі, хто був біля могили", - пише Володимир Рудник,- честь воїна над сільським кладовищем в с.Золотники, Теребовлянського р-ну, що на Тернопільщині, прозвучав військовий салют! Ми доб'ємося правди про смерть Володимира Рудника! Правда є правда, якою б гіркою вона не була. Вам, пани генерали не потрібні були бойові втрати до 24 серпня? А нам пане президент до дня Незалежності потрібна була правда! Володимир Рудик загинув захищаючи нас з вами, захищаючи Україну.  Слава Тобі воїне! Слава Україні!"

втрата смерть війна мати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі