• Головна
  • На Тернопільщині шукатимуть успішні антикоронавірусні програми
12:30, 17 вересня 2020 р.

На Тернопільщині шукатимуть успішні антикоронавірусні програми

Стартував проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

Організатори хочуть мобілізувати громадських активістів та провести разом з ними моніторинг регіональних антикоронавірусних програм, а також розробити і представити урядовцям рекомендації на майбутнє: і для виходу з карантину, і на випадок нових хвиль вірусу.

Проєкт триватиме до середини грудня. За цей час планують виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері.

У Тернопільській області вже визначено населені пункти, в яких буде проводитись моніторинг, це міста: Бучач, Заліщики, Монастириська та Тернопільська, Почаївська, Бережанська та Чортківстька ОТГ. Регіональний координатор проєкту – Яна Шкуратова. Всі ОМС цих населених пунктів уже отримали листи-повідомлення про проєкт та офіційні запити на інформацію.

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується благодійним фондом “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за підтримки Чорноморського трастового фонду, який є проєктом німецького фонду Маршалла США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронвірус #фунндація #громадськість
live comments feed...